Poklad z půdy v pondělí odhalí hororové kolečkové křeslo! Kolik za něj sběratelé zaplatí?

Moderátor Jan Rosák v pořadu Poklad z půdy je někdy svědkem opravdu bizarních objektů. Jeden z nich, který uvidíte už v pondělí ve 21.30 na Primě, by mohl sloužit jako rekvizita v hororu. Pokud budou mít starožitníci zájem, za kolik se asi vydraží?
Hororové křeslo z let 1910 - 1920
Hororové křeslo z let 1910 - 1920
archiv Prima

reklama

Účastník pořadu Daniel vyklízel s kamarády opuštěnou budovu a v rozsáhlém podzemí této budovy narazili na omšelé dveře. Náhle uslyšeli, jakoby cosi za dveřmi vrzalo, když dveře otevřeli, uviděli nehybně stojící invalidní křeslo – nikdo jiný v místnosti nebyl!

Na zajímavou částku se také v pořadu vyšplhá dřevěná soška takzvaného „Žižkovského Pepíka“, která má v sobě zabudovaný důmyslný strojek. Když je strojek v chodu, Pepík pokyvuje hlavou a píská

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Poklad z půdy (4) - upoutávka

A přímo překvapivou částku uslyší z úst odborníků účastník Lukáš, realitní makléř, který za dobře prodanou chatu dostal od klientky obraz jako vděk za dobře odvedenou práci.

Sledujte Poklad z půdy každé pondělí ve 21.30 na Primě.

Díly Pokladu z půdy také můžete sledovat online ihned po odvysílání!

reklama

reklama