David Matásek je fantastický, básní na place Jeníčková o Matáskovi. Natáčíme Poldu II, kde opět po letech hrají spolu

Televize Prima začala natáčet očekávanou druhou řadu oblíbeného krimiseriálu Polda. David Matásek se v ní v roli detektiva z minulého století vrací pokořit zločin. Jednu z nových postav si můžete už teď prohlédnou v extra galerii níže. Ztvární ji herečka Eva Jeníčková, s níž se Matásek na place naposledy potkal před léty jako s "Evičkou utěšitelkou" v legendárních Básnících. V jakém vztahu k sobě budou kolegové tentokrát? To možná neuhádnete.
9. 7. 2017 TOP STAR: Půvabná herečka Eva Jeníčková strávila nějaký čas v Praze. Pro naši televizi totiž točila seriál Polda
9. 7. 2017 TOP STAR: Půvabná herečka Eva Jeníčková strávila nějaký čas v Praze. Pro naši televizi totiž točila seriál Polda

reklama

V Poldovi II si Eva zahraje matku jeho parťáka Andreje (Igora Orozoviče). „Hraju maminku Andreje (Igor Ozorovič), která flirtuje s Davidem. To mezi oběma poldy vyvolává třenice, protože se to děje k Andrejově velké nelibosti,“ prozradila herečka Eva Jeníčková během natáčení, na které přicestovala z Ameriky, jak také říká v reportáži z Top Star magazínu v úvodu. 

Jak ví asi každý, s Davidem Matáskem se nesetkávají před kamerou poprvé.

„My jsme si s Davidem teď při natáčení Poldy zahráli úplně nejvíc, protože na minulých projektech jsme společné scény vlastně skoro nikdy netočili. David je fantastický, stejně tak jako všichni na place, včetně štábu i produkce. Jsou to profíci,“ pochvaluje si natáčení Eva.

Premiéra

Co se týče hereckého kolegy Igora Ozoroviče, s tím Eva hraje poprvé. Jak si natáčení s ním užívá? „Baví nás to samozřejmě nejenom na place, ale i mimo plac, protože Igor je nesmírně roztomilý,“ směje se herečka s dokonale vypracovanou postavou a sexy úsměvem.

Jak se polda ze staré školy vypořádá s novými případy i se svým životem, uvidíte ve druhé řadě na Primě. O tom, kdy to bude, vás budeme včas informovat tady na webu! 

 

Polda fasuje parťáka Andreje.

VIDEO: Nej scéna z nedělního Poldy. Bude Andrej říkat poldovi „tati“?

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!