Drsné scény, které zlomily Poldu Michala Břízu. Připomeňte si je v rekapitulaci!

V závěru předešlé řady krimiseriálu Polda III Michal Bříza (David Matásek) opouští za dost nepříjemných okolností řady policistů. Tuto rekapitulaci byste měli určitě vidět před nedělní televizní premiérou Poldy IV.
Polda II (6)
Polda II (6)

reklama

Rozhodujícím momentem předešlé, třetí řady krimiseriálu Polda, bylo pro Michala Břízu zjištění, že mu nejbližší kolegové celou dobu tajili skutečnost, že muž, který jej před 20 lety postřelil a přivedl do kómatu, stále žije. Po tomto odhalení Michal okamžitě odchází od policie!

Přehrajte si okamžiky zásadního zlomu v životě Poldy v extra rekapitulaci:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polda IV (1): Rekapitulace III. řady

Na televizní premiéru Poldy IV se těšte v neděli 4. října ve 20.15 na Primě.

Andrej (Igor Orozovič) v první epizodě dostává nového kolegu Vojtu (Vladimír Polívka). Zatímco Andrej je stále tím nesmělým a pořádkumilovným policistou, Vojta je vlastně mladším vydáním Michala Břízy. Sympatický drzý rebel, který si nepotrpí na úřední postupy ani na pořádek na stole. 

Zatímco se nová dvojice mladých vyšetřovatelů zabývá nově přiděleným případem vraždy taxikáře, Michal po odchodu od policie žije na samotě ve srubu kdesi v lesích, kam mu hostinská Vanda tajně vozí zásoby piva. Šéf oddělení Fišer (Ondřej Pavelka) však stále věří, že se mu podaří Michala vrátit zpátky k policii! 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!