Exkluzivní ukázky: Polda se dozví, že se o něm přednáší na policejní akademii. Co?

Michal Bříza na chvilku zavzpomíná na „starý dobrý časy“. Na policejní akademii ho vrátí případ vraždy nadějné studentky. Spolu s Juniorem tady musejí vypátrat, kdo měl budoucí policistku na mušce, ale i kdo překonal jeho střelecký rekord na škole. Nepropásněte poslední letošní díl 4. řady seriálu Polda. Na jeho další pokračování se můžete těšit příští rok.
Polda IV (8) - upoutávka

reklama

Pravidelná nedělní porce seriálu Polda se blíží a s ní opět i Michal Bříza s Juniorem. Právě Juniorovi vypověděl spolubydlící služby a on si hledá alespoň přechodné ubytování. Jedno řešení se nabízí hned - vyrazí požádat o pomoc svého parťáka Michala.

Pusťte si už teď, jak Michal podezřele divně zareaguje na Juniorovu návštěvu na své lesní chatě.

Koho tam máš?

Polda IV (8): Ty tam někoho máš
Polda IV (8): Ty tam někoho máš

Pravidelný divák seriálu Polda už o tajně vězněném mafiánovi na Michalově chatě ví. Teď už o něm ví i parťák Junior a vůbec si s tímto detailem nedělá hlavu. Hlavně, že je kde složit hlavu. 

S Michalem v jedné posteli? 

Polda IV (8): Junior se stěhuje k Poldovi na chatu
Polda IV (8): Junior se stěhuje k Poldovi na chatu

Vyřizování starých účtů s mafiánem musí Michal opět odložit, protože jsou oba povoláni k novému případu.

Nadějná budoucí policistka z policejní akademie se ucházela o místo v zásahové jednotce. Nejednomu mužskému kolegovi se to nelíbilo a někdo z nich ji zabil. K "zásahovce" se dosud ještě žádné ženě dostat nepodařilo. Kdo je vrah? To musejí Michal Bříza s parťákem přímo  na svojí alma mater, kde byla mladá studentka vyhozena z okna.

Michal je polichocen dotazem studentů, kteří ho na chodbě hned poznávájí. Mylně se však domnívá, že na akademii proslul svojí ostrou muškou a střeleckým rekordem.

Poldovo chování vstoupilo do učebnic etiky

Polda IV (8): Tohle se o Poldovi přednáší v etice na akademii
Polda IV (8): Tohle se o Poldovi přednáší v etice na akademii

Markéta Hrubešová jako sexy ředitelka akademie

Při vyšetřování bude policistům nápomocná také náčelnice a ředitelka školy Markéta Hrubešová, která pro roli oblékla policejní uniformu a sexy lodičky s dvanácticentimetrovými podpatky. Tahle paní ředitelka ví, jak na muže. Podívejte se, jak je z ní Polda celý pryč.

Takhle jste Poldu při vyšetřování ještě neviděli: 

Screenshot: Polda IV (8): Markéta Hrubešová v epizodní roli
Polda IV (8): Markéta Hrubešová v epizodní roli

Herečka Markéta Hrubešová se s Davidem Matáskem před kamerou již potkala. „Bylo to velmi akční natáčení, které vám úplně nemůžu prozradit, ale sama jsem si vymyslela, že budu mít na nohou asi dvanácticentimetrové podpatky, a trošku jsem si zaběhala. Ušila jsem si to na sebe sama, a tak jsem nemohla nikomu nic říct. Měla jsem volbu – buď si vzít baleríny, ale ty zase nebyly tak sexy, nebo podpatky. Je fakt, že mě po těch honičkách pěkně bolela třísla. Špatně se v tom běhalo, a ještě když vás honí Matásek… To jsem si dala… Bude to dramatické, ale nemůžu říct víc, protože bych to celé prozradila,“ tajemně naznačuje Hrubešová.

Dívejte se v neděli ve 20.15 na Primě na osmý premiérový díl seriálu Polda, kterým je prozatím čtvrtá řada Poldy uzavřena. Na další pokračování seriálu se můžete těšit příští rok.

reklama

reklama