Fotbal nemá logiku. Zjišťuje Polda

V šatnách ženského fotbalového klubu je nalezena mrtvá žena. Zatímco Michal Bříza si stále zvyká, že i ženy dnes hrají fotbal (a dokonce mají i mistrovství světa), vyšetřování se soustředí na manažerku konkurenčního klubu. Marie byla před pár dny kapitánem jejich týmu, ale rozešli se ve zlém.
Marie byla jednou z nejlepších hráček klubu.
Marie byla jednou z nejlepších hráček klubu.
archiv FTV Prima

reklama

Odhalíte vraha dřív než náš polda? Okruh podezřelých se postupně značně rozšíří. A jak se polda vypořádá se svým vztahem k ženskému fotbalu? Sám má k tomuto "mužskému" sportu až překvapivě blízko. Byl totiž trenérem mládeže.

Další díl seriálu Polda sledujte v úterý ve 20.15 na Primě

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polda (6) - upoutávka

Zavražděná Marie byla jednou z nejlepších hráček klubu a obrovský talent. Pozornost vyšetřovatelů přitahuje manžel zavražděné ženy; vyjde najevo, že Marie opustila nejen svůj bývalý klub, ale i manžela, jak potvrzuje její kamarádka a bývalá spoluhráčka Julie.

Zájem v Marii zřejmě vzbuzoval pohledný klubový lékař.

Další stopy vedou Michala a Andreje do sázkové kanceláře, jejíž majitel byl s Marií před smrtí v užším kontaktu, než je ochoten připustit. Jak je možné, že jeho sázková kancelář vydělala za posledních šest měsíců neobvyklé množství peněz?

Vraždil milenec, sázkaři, manžel nebo snad spoluhráčka?

Vyšetřovatelé přicházejí na spojení mezi sázkovou kanceláří a klubovým lékařem; Mariiny proměnlivé výkony na hřišti v posledních zápasech byly způsobeny léky, které jí milenec a lékař v jedné osobě tajně podával. Tím byl schopen ovlivnit výsledky zápasů, na kterých následně vydělala sázková kancelář. Marie však zřejmě odhalila, co se děje, a její smrt se mohla oběma mužům hodit.. 

Poldu zaměstná i další sezení s psycholožkou. Doktorce Hoškové dojde s Břízou trpělivost. Jak vyřeší nepříjemnou situaci v práci? (Podívejte se, jak ji polda provokoval minule.)

[[nid:]]

Takto by nejspíš vypadala rodina Michala Břízy, kdyby nebylo nehody a jeho dvaceti let v kómatu.

VIDEO Co myslíte, fakt se rozvedou? Koukněte se na dojemnou scénu z nedělního Poldy

reklama

reklama