II. řada krimisérie Polda ONLINE! Zkraťte si týden čekání na premiérové díly

Už příští sobotu startuje na Primě očekávaná III. premiérová řada oblíbeného krimiseriálu Polda. Zkraťte si čekání na nové díly sledováním té druhé. Pro všechny fanoušky Michala Břízy (Davida Matáska) a jeho parťáků je nyní máme exkluzivně ke zhlédnutí na našem webu iprima.cz. Neváhejte, tato možnost je časově omezena.
Polda III (1) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

TADY SLEDUJTE VŠECHNY DÍLY II. ŘADY KRIMISERIÁLU POLDA

Připomeňme, o čem II. série seriálu Polda byla. Navázala na poslední díl první řady. Ačkoli se v jejím závěru Michal Bříza (David Matásek) s psycholožkou Táňou (Jana Kolesárová) políbili, i nadále si udržují odstup a případné jiskření maskují sarkasmem. Dokonce si stejně jako dříve vykají.

ZÁSADNí SCÉNY Z POLDY II SI PŘIPOMEŇTE V TOMTO ODKAZU

V (ne)manželském trojúhelníku to vřelo

Odstup si Michal Bříza drží i od místního patologa Roberta Mráze (Jiří Vyorálek), který mu nemůže zapomenout, že mu v závěru první série překazil manželství. Eliška (Lenka Vlasáková), dnes už bývalá partnerka obou rivalů, se tak v seriálu objeví už jen na jeden obraz, v němž vysvětluje důvody svého útěku od oltáře. Už se nechce vracet ani k Michalovi a stěhuje se z města. Ze dvou rivalů se stávají kámoši!?

Paranoidní polda a patolog  případy pro psychiatra

Patolog Robert Mráz se vlastně rozvedl ještě před svatbou, což z něj dělá případ pro psychiatra a na kanapi Táni Hoškové přibývá další pacient. Paranoidní Bříza nakonec oba podezřívá, že spolu mají poměr.

Kolega Andrej Křížek (Igor Orozovič) už není takový zelenáč jako na začátku příběhu a s Michalem Břízou tvoří ještě zábavnější duo. Ostatně Andrej teď chodí s jeho dcerou, takže to vypadá, jako by byli jedna rodina.

Polda (4) – Polda vyslýchá dceru
Polda (4) – Polda vyslýchá dceru

Tedy až do chvíle, než dá Míša (Elizaveta Maximová) Andrejovi kopačky, což Michala dost vytočí, protože rodinu si podruhé rozvracet nenechá. Vždyť už i šéf oddělení Martin (Ondřej Pavelka) spí tajně v kanceláři, protože ho doma nechtějí. Navíc to vypadá, že Andrej se od svého parťáka hodně naučil, a tak si i on v druhé sérii užije trochu sexu při výslechu svědkyně.

Nové postavy II. řady: Eva Jeníčková matkou poldova parťáka

Jednu z nových postav obsadí herečka Eva Jeníčková, která si zahraje matku Igora Orozoviče.

Polda II (3) - Eva Jeníčková: nová postava Poldy II
Polda II (3) - Eva Jeníčková: nová postava Poldy II

„My jsme si s Davidem teď při natáčení Poldy zahráli úplně nejvíc, protože na minulých projektech jsme společné scény vlastně skoro nikdy netočili. David je fantastický, stejně tak jako všichni na place, včetně štábu i produkce. Jsou to profíci,“ pochvaluje si natáčení Eva.

Jak se POLDA ze staré školy vypořádá s novými případy i se svým životem, uvidíte ve III. řadě krimiseriálu už od soboty 3. února na Primě ve 20.15

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7