Mohla skončit tragicky! Jak se natáčela sebevražedná scéna z Poldy

Natáčení jedné z klíčových scén sobotního dílu seriálu Polda provázely velké nervy. Herečka Hana Kusnjerová v roli sebevražedkyně vrávorala v několikametrové výšce na ochozu v jednom pražském kostele. Děs ve tváři přitom pomalu nemusela ani hrát.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polda II (5) - Drama v kostele

reklama

Hanka Kusnjerová hrála řádovou sestru, podezřelou z vraždy jáhna. V zoufalství chce sestra ukončit svůj život skokem z téměř pětimetrové výšky v kostele.

Jeden pád, tři hodiny práce filmařů

Herečku museli před nečekaným pádem jistit lanem z římsy kůru kaskadéři. Dramatická scéna se natáčela téměř tři hodiny a záběr se musel brát ze všech úhlů. Natáčení ale zvládla na jedničku.

„Hanka Kusnjerová je statečné děvče, talentovaná kolegyně a dobrá holka do naší party,“ prozradil David Matásek.

Není to poprvé, co Kusnjerová hraje roli podivínky. Jako řádová sestra je natolik oddaná své víře, že v zápalu může porušit i Desatero. Natáčení scény pro ni byl velký adrenalin.

Natáčení jedné z klíčových scén v dalším díle seriálu Polda provázely velké nervy.
Autor: archiv FTV Prima/ Hermínapress Natáčení jedné z klíčových scén v dalším díle seriálu Polda provázely velké nervy.

„Výšky mi nevadí, ale když jsem si stoupla na zábradlí, tak jsem znejistěla. Neměla jsem se čeho držet a lano, které jsem měla kolem pasu, mi nedodávalo bezpečí, takže nakonec jsem zábradlí přelezla a skok se točil z toho místa,“ prozradila Hana.

I přes nervy drásající scény si nemůže natáčení s Matáskem a Orozovičem vynachválit.

„Přiznám se, že jsem se v práci dlouho tak nenasmála. Krimi patří k mému oblíbenému žánru. I když doma nemám televizi, ráda detektivky čtu,“ říká herečka.

Další premiérový díl krimisérie Polda II vysíláme zase v sobotu ve 20.15 na Primě.

CELOU EPIZODU S VRAŽDOU V KOSTELE SI MŮŽETE PUSTIT ONLINE

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!