Páté přikázání nectil vrah jáhna v dalším dílu Poldy

V kostele sv. Bartoloměje někdo shodil jáhna z kúru. Shodou okolností zde jako farář slouží také Michalův přítel z dětství Bohdan – člověk s kriminální minulostí, který ve vězení přešel k víře. Uvidíte v dalším dílu krimiseriálu Polda II v sobotu ve 20.15 na Primě.
Polda řeší další zapeklitý případ. V kostele.
Polda řeší další zapeklitý případ. V kostele.
archiv FTV Prima/ Hermínapress

reklama

Není pochyb, že i přes Michalovy námitky bere Andrej nového faráře jako jasného podezřelého. S kým se ale hluboce věřící jáhen Kroupa na kúru skutečně nepohodl?

Last minute: Táňa hledá přítele

Policejní psycholožce Táně má přijet na návštěvu sestra ze Slovenska, která se nemůže dočkat, až se potká s jejím novým přítelem. Že vám uniklo, že nějakého má? Neuniklo. Táňa je stále single a teď, když má přijet zvědavá sestra, musí rychle nějakého sehnat. Kdo jím  bude? 

Podívejte se už teď na vtipnou scénu s "přítelem" Táni. Kdo nakonec v této roli zaskočí?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polda II (5) – Opičák

Kdo porušil páté příkázání? Je Michalův přítel z dětství vinen vraždou jáhna, z níž ho podezírá i Michalův parťák Andrej? Jak to dopadne s Tániným "přítelem"?

VŠECH DESATERO PŘIKÁZÁNÍ PŘIPOMÍNÁ NEJSLAVNĚJŠÍ PŘÍBĚH O MOJŽÍŠOVI, PRINCI EGYPTSKÉM.​

Epizody z krimiseriálu Polda sledujte v sobotu ve 20.15 na Primě. Další díly oblíbeného Poldy si můžete přehrát také on-ine v archivu iPrima.cz:

Kriminální seriál Polda II vychází z žánru buddy movie, jehož hlavními postavami jsou dva naprosto rozdílní hrdinové – komisař Michal Bříza (David Matásek) a jeho parťák, absolvent policejní akademie Andrej (Igor Orozovič).

Hrají: D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, E. Maximova, L. Roznětínská, V. Bambásková, I. Máchová, D. Rous, Z. Morávková, V. Fridrich, O. Bistroň, J. Sedláčková.

Režie: J. Fuit (2017) 

reklama

reklama