Polda David Matásek o novém kolegovi: Vladimír není žádná náhrada, ale rovnocenný parťák

Návrat starého Poldy s novým parťákem je tady. S Michalem Břízou v podání Davida Matáska se opět můžete setkávat v neděli ve 20.15. na Primě, v premiérové čtvrté řadě oblíbeného seriálu Polda. Do seriálu přišel herec Vladimír Polívka a odchází Igor Orozovič. Jak herci okomentovali změny v hereckém obsazení seriálu?
Vladimír Polívka novým parťákem Poldy Davida Matáska.
Vladimír Polívka novým parťákem Poldy Davida Matáska.

reklama

„Musím říct, že s dalším natáčením jsem už nepočítal, a je zajímavé, že nabídka na další sérii přišla na dotočné. Tedy pět dnů po skončení natáčení. Tam jsem si řekl, že to tedy ještě zkusíme, pokud o to bude ze strany diváků zájem. Igor na to už nekývl, a to mě moc mrzelo, ale chápal jsem jeho důvody,“ přiznává David Matásek, který když se dozvěděl, že jedním z kandidátů na nového parťáka bude Vladimír Polívka, byl překvapený.

Podívejte se na novou roli parťáka Poldy:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polda IV (1): Andrej fasuje náhradu za Břízu

„Bylo mi řečeno, že ta další série bude trochu jiná, jinak napsaná a po boku mi bude stát Vladimír, který nebude žádná náhrada, ale rovnocenný parťák. Tak jsem byl moc rád a věděl jsem, že to je správná cesta.“ Vladimír přiznává, že namlouvání se seriálem nebylo tak jednoznačné a chvilku se nad nabídkou rozmýšlel. „Natáčení je hodně časově náročné, doposud jsem nikdy takovou nabídku nepřijal. Nelituju toho ale a musím říct, že jsem docela dost získal. Dělá se tu dobrá práce, má to svůj humor a David je přidaná hodnota.“

David Matásek největší držák seriálu Polda

Na konci první epizody se do vyšetřování znovu zapojuje Michal s novým parťákem Vojtou Urbanem alias Juniorem. „Varoval jsem Vladimíra, že to bude záhul. A on mi to pak potvrdil. Největší držák z nás je prostě David Matásek, přiznává Igor Orozovič.

Nová série Poldy, startuje už v neděli 4. října ve 20.15 na Primě.  Chybět nebudou ani další oblíbené postavy – psycholožka Táňa (Jana Kolesárová), šéf oddělení Fišer (Ondřej Pavelka), patolog Mráz (Jiří Vyorálek) a hostinská Vanda (Jitka Sedláčková). Ti všichni budou dvěma poldům po boku ve čtvrté sérii.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!