Polda jede. Předpremiérová scéna z Poldy II dokazuje, že tenhle svéráz se už nezmění!

Postrach mužů zákona? V první sérii oblíbeného detektivního seriálu Polda bylo Michala Břízy chvílemi na všechny dost. V té druhé ho ovšem bude ještě víc! Podívejte se už teď na návrat POLDY na televizní obrazovky. Tedy moc pěkný začátek, pane poručíku:-)
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polda II: Michal Bříza je ve formě

reklama

Druhá série seriálu Polda přímo navazuje na poslední díl první řady. A rovnou můžeme prozradit, že Michal Bříza zůstane svůj. Jako POLDA se s ničím nemaže.

"Je to alfa samec úplně jednoduchého ražení v téhle oblasti. Jeho způsob komunikace se světem probíhá stylem: já jsem tady, tohle je moje teritorium, to jsem si tady občůral, tak to je moje a hotovo, do toho já už nikoho nepustím. Na druhou stranu je v té přímočarosti určitý půvab. Není skrytý nevěrník nebo podrazák, to určitě ne,“ hájí i nadále svého pana poručíka jeho představitel, herec David Matásek.

Jak se POLDA ze staré školy vypořádá s novými případy i se svým životem? To uvidíte od soboty 7. října na Primě ve 20.15 v premiérové řadě krimi seriálu Polda II.

reklama

reklama