Polda na kurzu přežití. Kdo ulovil bankéře?

Další díl detektivního seriálu Polda se blíží. Michal Bříza a jeho parťák Andrej budou pátrat po vrahovi bankéře, zastřeleného během manažerského kurzu. Polda se má také poprvé po dvaceti letech setkat se dcerou Míšou.
Setkává se s ráznou paní instruktorkou.
Setkává se s ráznou paní instruktorkou.
archiv FTV Prima

reklama

Lesem se ozývá střelba, ve stínu stromů se pohybují maskovaní muži. Nejde však o lovce nebo vojáky, ale o účastníky manažerského kurzu přežití, který právě podstupuje nejvyšší vedení jednoho bankovního domu. Hra na vojáky s paintballovými zbraněmi má zaměstnance korporací ochránit před vyhořením a podat zprávu o tom, jak se dotyční chovají v krizových situacích. Jenže jeden z bankéřů je při hře nalezen mrtvý.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polda (2) - upoutávka

Vyšetřovatel Michal Bříza si o bankéřích nemyslí nic dobrého už proto, že vymysleli internetbanking, s nímž stále zápasí. A nezlepší se to, ani když tři finančníky podezřelé z vraždy kolegy poznává osobně („Máte štěstí, že jsem tu vaši finanční krizi prospal.“)

V případu zavražděného bankéře se ukazuje, že každý z podezřelých má nějaké tajemství, které by znamenalo okamžitý konec bohaté kariéry. A mrtvý muž o všech dobře věděl a chystal se je náležitě použít ve svůj prospěch.

Ale do hledáčku policie se dostává i dominantní majitelka agentury, která drsná manažerská školení organizuje a účastníky následně také vyhodnocuje. A protože její psychologické posudky mohou kariéru akcelerovat i zničit, může mít tendenci své postavení občas za peníze zneužívat. Po velmi intimním celonočním výslechu si ji však Michal Bříza ze seznamu podezřelých hned vyškrtne...

Jak se pátrání vyvine a jak dopadne první setkání Břízy s dcerou, uvidíte v sobotu ve 21.30 na Primě.

Více o Míše a její představitelce Elizavetě Maximové:

Herečka přišla do Česka s maminkou. Bylo jí sedm let.

Kráska z Tatarstánu o roli dcery poldy. Tohle o Elizavetě Maximové nevíte

reklama

reklama