Polda řeší případ ztraceného syna

Michal Bříza a jeho parťák Andrej mají před sebou případ utopence. Z řeky je vytaženo tělo muže s holou hlavou a parukou. Vyšetřovatelé zjišťují, že dvaatřicetiletý muž je Jiří Bláha, syn slepého podnikatele. V důsledku zuřivé hádky spolu otec a syn 15 let nepromluvili. Smířili se teprve nedávno.
Z řeky je vytaženo tělo muže s holou hlavou a parukou.
Z řeky je vytaženo tělo muže s holou hlavou a parukou.
archiv FTV Prima

reklama

Když je konečně nalezen mobilní telefon Jiřího Bláhy, podezření padá na podnikatelova asistenta, který jezdil vozem, v němž byly nalezeny stopy krve zavražděného.

Jiří Bláha o sobě otci tvrdil, že trpí leukémií a dochází na chemoterapii, jenže pitva nic takového neprokázala. Snažil se snad asistent podnikatelova syna vydírat, když zjistil, že ve skutečnosti není vážné nemocný?

Další díl seriálu Polda uvidíte v sobotu ve 21.30 na Primě.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polda (5) - upoutávka

Vyšetřování se rozjíždí. Analýza nedávných hovorů uskutečněných z telefonu zavražděného naznačuje, že do případu mohla být zapojena ještě další osoba, hospodyně Sylvie Hradecká. Celé měsíce si s Jiřím Bláhou pravidelně telefonovala. Byla komplicem při pokusu získat od bohatého otce peníze? Mohla syna zabít v hádce?

Otázek kolem utopence je čím dál více. Kdo vypracoval plán, jak otci Bláhy namluvit, že jeho dávno ztracený syn umírá na leukémii? Měli z něj pachatelé v plánu vytáhnout peníze a uprchnout do Ameriky? Ale kdo jejich lest odhalil?

Sledujte ohromující vyústění dalšího případu poručíka Michala Břízy v sobotu ve 21.30 na Primě.

Máte-li chuť, můžte si seriál Polda užít celý od začátku až do konce online:

V roli nevidomého otce se těšte na vynikajícího Jana Kanyzu! Podívejte se do fotogalerie:

 

reklama

reklama