Polda si to rozdá s experty na vyhazovy

Michal s Andrejem řeší vraždu zaměstnankyně firmy, která se specializuje na vyhazovy nadbytečných pracovníků. Andrej k tomu čeká na povýšení a Michal se musí vyrovnat s Tániným znovunalezeným kamarádem. Nepropásněte v sobotu večer na Primě závěrečný díl Poldy II.
Mráz nemůže Břízovi zapomenout, že mu překazil manželství.
Mráz nemůže Břízovi zapomenout, že mu překazil manželství.
archiv TV Prima / Herminapress

reklama

Pokud chcete někoho vyhodit, ale nemáte na to dostatek kuráže, firma CPHR Consulting to s radostí udělá za vás. Není den, kdy by si její zaměstnanci netvořili nepřátele na všech frontách.

Když najdou jednu z pracovnic firmy otrávenou, není pro Michala lehký úkol najít vraha. A má její život opravdu na svědomí jeden z vyhozených zaměstnanců? 

Pusťte si televizní upoutávku:

Šéf oddělení se přihlásil do konkurzu na policeního ředitele. Andrej tuší, že by ho mohl na stávajícím vedoucím postu nahradit. Nemůže se dočkat, až ho Fišer povýší, podle náznaků se k tomu určitě chystá, nebo ne?

A jak se Michal vyrovná s Tániným znovunalezeným kamarádem, který s ní začíná trávit víc a víc času?

 

Podívejte se na scénu z 8. dílu, jak to Poldovi s Táňou sluší při společné večeři:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polda II (8) - večeře

To vše a ještě více uvidíte v závěrečném dílu II. řady krimisérie Polda. v sobotu ve 20.15 na Primě.

Ještě více dílů KRIMISERIÁLU POLDA můžete sledovat také ON-LINE v archivu iPrima.cz.

Hrají: D. Matásek, I. Orozovič, O. Pavelka, J. Vyorálek, J. Kolesárová, R. Derszi, H. Seidlová, A. Zmuda, V. Lapková, O. Kavan, R. Štabrňák, A. Laštovková, J. Vlach, J. Vlas. Režie J. Fuit (2017) 

reklama

reklama