Poldova dcera sexy jako nikdy předtím!

Takhle ji v seriálu určitě neuvidíte! Talentovaná mladá herečka Elizaveta Maximová nafotila žhavé snímky, vedle herečky by z ní mohla být rázem modelka! Její štíhlou postavu dokonale lemují overal nebo černá krajka. A fotografování si skutečně užívala.
Elizaveta Maximová v ateliéru 3
Elizaveta Maximová v ateliéru 3
archiv FTV Prima

reklama

„Focení mám ráda, beru to jako součást profese a upřímně mě to baví,“ říká herečka.

S profesionálním fotografem strávila v ateliéru čtyři hodiny. Na každý záběr ji totiž tým musel připravit. „Dlouhé přípravy před focením mi nevadí, obzvlášť když se na place sejdou skvělí a zajímaví lidé. Ráda pozoruji maskéry, stylisty a fotografy při práci,“ prozradila Elizaveta.

Uvažovala někdy o práci modelky? „Od raného dětství jsem chtěla být herečkou, o modelingu jsem nikdy vážně neuvažovala už jenom kvůli své malé výšce a velké lásce k jídlu,“ směje se kráska.

Talentovaná mladá herečka Elizaveta Maximová nafotila žhavé snímky.
Autor: archiv FTV Prima Talentovaná mladá herečka Elizaveta Maximová nafotila žhavé snímky.

V oblíbeném primáckém seriálu Polda hraje dceru Davida Matáska a je přítelkyní Igora Orozoviče. A co víc! Je těhotná, protože spolu čekají dítě. Proto musela před kameru s umělým bříškem.

Předchozí epizody krimiseriálu Polda sledujte online na iprima.cz

„To těhotenské bříško bylo opravdu krásně udělané. Až jsem se divila, jak realisticky působí nejen na mě, ale i na okolí. A bylo docela těžké. Po několika hodinách chození s ním jsem se proto upřímně radovala, že ho zase můžu sundat,“ směje se Elizaveta.

Podívejte se na upoutávku na závěrečný díl Poldy, kde Elizaveta ukáže bříško:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polda III (8) - upoutávka

Závěrečný díl krimiseriálu Polda III nepropásněte v sobotu ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!