Poldu zaměstná noční služba a smrt krásné sestřičky

Další detektivní příběh Poldy je tady. Zdravotní sestra Lucie Benetková byla uškrcena. Michal a Andrej zjistí, že se třicetiletá žena vždy se zvláštním zaujetím starala o pacienty, kteří se stali oběťmi domácího násilí: ženy, děti i seniory. Dívejte se na prima detektivku ve středu ve 20:15 na Primě.
Hlavní hrdinové seriálu Polda - Obrázek 1
Hlavní hrdinové seriálu Polda - Obrázek 1
archiv FTV Prima

reklama

Při mnoha příležitostech mělo osobní vyšetřování zavražděné sestřičky za následek, že se daného případu domácího násilí ujala policie, bylo vzneseno obvinění a pachatel skončil za mřížemi.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polda (3) - upoutávka

Naši dva detektivové si začínají rozumnět, což při jejich seznámení vypadolo jako nemožné. Jak se noří do případu hlouběji, narazí na manžele Šmídovi.

Pátrání ukazuje hned na osm podezřelých

Manžel Kristýny Šmídové pracoval mnoho let v hudebním zábavním průmyslu jako známý DJ. Zdá se také, že svou ženu pravidelně bije, což v minulosti způsobilo konflikt mezi ním a zdravotní sestrou Benetkovou. Teď se stává podezřelým z její vraždy.

Nicméně vedoucí lékař v nemocnici, ačkoli ženatý, měl podle všeho s obětí vraždy milostný poměr – a tak naši detektivové obracejí pozornost na něj.

Polda také nezapomněl, že má výročí svatby. A chystá se ho se svojí ženou také řádně oslavit. Přijme jeho pozvání na večeři. Jak víme, už pár let žije s Michalovým kolegou Mrázkem.

I tento případ vyšetří Polda spolu s parťákem Andrejem ve tsředu ve 20:15 na Primě.

Poldu čeká také další sezení s paní psycholožkou. Připomeňte si, jak jim to spolu "klape":

V kanceláři to mezi oběma kolikrát nepřehlédnutelně jiskří.

VIDEO Svede sexy Kolesárová Matáska? "Polda je strašně zajímavý člověk," říká tajemně

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!