Pusťte si celý díl a nej scény ze seriálu Polda na iPrima.cz

Celý premiérový díl detektivního seriálu Polda můžete nyní sledovat online hned v úvodu článku. Polda se poprvé po dvaceti letech setkat se dcerou Míšou, vstoupil do světa informatiky a vyšetřil vraždu bankéře na kurzu přežití.
Dojde i na další setkání s manželkou. Polda si nemůže zvyknout, že už není jeho.
Dojde i na další setkání s manželkou. Polda si nemůže zvyknout, že už není jeho.
archiv FTV Prima

reklama

O čem byl 2. díl Poldy? Lesem se ozývá střelba, ve stínu stromů se pohybují maskovaní muži. Nejde však o lovce nebo vojáky, ale o účastníky manažerského kurzu přežití, který právě podstupuje nejvyšší vedení jednoho bankovního domu.

Hra na vojáky s paintballovými zbraněmi má zaměstnance korporací ochránit před vyhořením a podat zprávu o tom, jak se dotyční chovají v krizových situacích. Jenže jeden z bankéřů je při hře nalezen mrtvý.

Podívejte se také na fotky ze 2. epizody:

[[nid:]]

 

Vyšetřovatel Michal Bříza si o bankéřích nemyslí nic dobrého už proto, že vymysleli internet banking, s nímž stále zápasí. A nezlepší se to, ani když tři finančníky podezřelé z vraždy kolegy poznává osobně („Máte štěstí, že jsem tu vaši finanční krizi prospal.“)

Pusťte si v  vtipnou scénu z nedělního dílu. Polda má "novou" káru:

Na takové znělce pracoval kreativní tým dva měsíce.

Ze života POLDY II: Se sovětskou kráskou na věčné časy

 

V případu zavražděného bankéře se ukazuje, že každý z podezřelých má nějaké tajemství, které by znamenalo okamžitý konec bohaté kariéry. A mrtvý muž o všech dobře věděl a chystal se je náležitě použít ve svůj prospěch.

Ale do hledáčku policie se dostává i dominantní majitelka agentury, která drsná manažerská školení organizuje a účastníky následně také vyhodnocuje. A protože její psychologické posudky mohou kariéru akcelerovat i zničit, může mít tendenci své postavení občas za peníze zneužívat. Po velmi intimním celonočním výslechu si ji však Michal Bříza ze seznamu podezřelých hned vyškrtne...

První setkání s Míšou

Jak se pátrání vyvine a jak dopadne první setkání Břízy s dcerou? To se podívejte v extra sestřihu:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polda: Setkání s dcerou

Více o Míše a její představitelce Elizavetě Maximové:

Kdo je kdo v novém seriálu Polda:

 

[[nid:]]

reklama

reklama