Pusťte si nyní celý nedělní díl Poldy na webu Prima PLAY

Celá předposlední epizoda oblíbeného detektivního seriálu Polda je nyní online. Přehrát si ji můžete hned v úvodu. Na webu Prima PLAY si pak lze přehrát ještě několik předchozích dílů. Pozor, tato nabídka je časově omezena.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Polda (7)

reklama

Gabriela Jandová je někým vystrčena z okna. Mladá žena pracovala v seznamovací agentuře, která klientům organizuje milostné schůzky a následně poskytuje neprůstřelné alibi.

Nikoho nenapadá, proč by chtěl Gabrielu někdo zavraždit. Do města se přistěhovala před pár měsíci a žila sama...

Vybrané scény ze seriálu, které stojí za vidění, najdete TADY

Policie má zpočátku podezření, že mohla mít potíže s nespokojeným zákazníkem. Proto detektivové pátrají po lidech, s nimiž se v agentuře v osudný den setkala.

Brzy narazí na muže jménem Jakub Fabián, který ji skutečně navštívil v kanceláři těsně před smrtí. Stěžoval si, že jej někdo vydírá, a měl podezření, že vyděračem musí být někdo z agentury.

Michal Bříza sleduje Fabiána, jak předává peníze vyděrači v nočním klubu a zjišťuje, že vyděračem je Gabrielin kolega z práce. Ten však popírá, že by měl cokoli společného s jejím zavražděním.

Vyšetřování nabírá nový směr, když se kdosi pokusí zavraždit šéfku agentury.

Nechtěl vrah celou dobu zabít ji? Nezemřela Gabriela omylem?

Hošková se svěřuje Břízovi

V 7. dílu došlo také k až nečekanému posunu ve vztahu Michala Břízy k nepřístupné psycholožce Hoškové. Koukněte se na videu níže, jak se mu vyplakala na rameni.

Další případ zavede Poldu na fotbal. Má k němu překvapivě blíž, než byste řekli. V mládí byl trenérem.

Pusťte si nyní nedělní díl Poldy na Primě PLAY. Možnost je časově omezena!

V kanceláři to mezi oběma kolikrát nepřehlédnutelně jiskří.

VIDEO Svede sexy Kolesárová Matáska? "Polda je strašně zajímavý člověk," říká tajemně

reklama

reklama