VIDEO Co myslíte, fakt se rozvedou? Koukněte se na dojemnou scénu z nedělního Poldy

Také vás nedělní díl Poldy překvapil? Konkrétně vyústění vztahu Michala Břízy a jeho ženy Elišky. Podívejte se ještě jednou na videu v úvodu, co se mezi nimi stalo. Opravdu bude rozvod?
Takto by nejspíš vypadala rodina Michala Břízy, kdyby nebylo nehody a jeho dvaceti let v kómatu.
Takto by nejspíš vypadala rodina Michala Břízy, kdyby nebylo nehody a jeho dvaceti let v kómatu.
archiv FTV Prima

reklama

Konec testosteronových střetů mezi Břízou a Mrázem? Nyní to vypadá, že se Michal pomalu začíná smiřovat s faktem, že jeho žena, kterou stále miluje jako před dvaceti lety, prostě už patří k soudnímu patologovi. 

Elišce je líto, že Michala vzniklá situace trápí, ale nemá jiné řešení. "Míšo, můžeme si spolu promluvit? Chci se rozvést," vypadlo nečekaně z Elišky během společné večeře s Michalem. Pravda je, že už dlouho odolává Michalovým pokusům vrátit jejich vztah tam, kde byl před dvaceti lety. Teď se hlavně snaží, aby to aspoň klapalo mezi Michalem a dcerou Míšou.

Celou epizodu i další vybrané scény ze seriálu si můžete přehrát na Primě PLAY. Na další díl Poldy se těšte zase v neděli ve 20.15 na Primě.

Připomeňte si, jak Michal reagoval na Mráze po svém návratu do života a když zjistil, že jeho manželka po pěti letech strávených u jeho lože nevydržela a začala nový život:

 

A co trenky?

Matásek se svléká. Pusťte si poldovo unikátní pokání

Na takové znělce pracoval kreativní tým dva měsíce.

Ze života POLDY II: Se sovětskou kráskou na věčné časy

 

 

Michalova manželka po pěti letech strávených u jeho lože nevydržela a začala nový život.

reklama

reklama