Ze života POLDY II: Se sovětskou kráskou na věčné časy

Pusťte si hned v úvodu další vydařenou scénu ze života poldy Michala Břízy. V tomhle teď bude jezdit do práce. Více o sovětské automobilové jedničce si pusťte na VIDEU níže.
Na takové znělce pracoval kreativní tým dva měsíce.
Na takové znělce pracoval kreativní tým dva měsíce.
archiv FTV Prima

reklama

Jak vidíte na Primě v novém detektivním seriálu Polda, poručík Michal Bříza za dvacet let v kómatu nezrezavěl. To samé platí i o jeho jen o něco starším autě Volha – Gaz M-21

Pomalejší, ovšem prostorná a zvláště v zatáčkách pořádně hlučná kráska na svého Poldu počkala v plné parádě. Připomeňme, že to se nedá říci o jeho ženě Elišce, která se v domnění, že už se její muž z kómatu nikdy neprobere, odstěhovala k jinému. Dcera Míša vyrostla. Ve 2. dílu seriálu, který vysíláme zase v neděli ve 20.15 na Primě, se mají poprvé setkat.

Stará věrná Volha

Michal Bříza je z "nové" situace rozladěný. Jistotu a hlavně potřebný elán do nového života získává, když zjistí, že se může pomazlit s třírychlostní převodovkou, páčkami ukazatelů směru a táhly ruční brzdy a otevírání kapoty své věrné Volhy.

Více o krásném veteránovi ze seriálu Polda, jeho výkonu i historii, si poslechněte na videu z Autosalonu níže.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

GAZ M-21 Volha

Toto by vás k volhám mohlo také zajímat. Schválně, kolik dělníkůu se vejde do jednoho takového auta?

Ještě se mrkněte, s kým se polda nyní dělí o manželku:

A tady ještě něco o poldově dceři Míše:

 

(schneidy)

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!