Babička, která usnula během hlídání, gang zlodějů a mnohem víc tento týden v Policii v akci

Sledujte ty nejlepší příběhy Policie v akci. Každý všední den od 16.50 na Primě.
Gang zlodějů
Gang zlodějů
archiv TV Prima

reklama

Nejzajímavější případy tohoto týdne:

Zatoulaná holčička

Je den. Na tísňovou linku volá starší muž, Antonín, že právě na ulici našel malou osamělou holčičku, která volá maminku. Na místo okamžitě vyráží policejní hlídka. Když policisté dorazí, Antonín na ně čeká, holčičku drží za ruku a popisuje, že se mu zdálo divné, že jde úplně sama po ulici a že za tu dobu, co tady s ní na policisty čeká, ji nikdo nehledal. Ukazuje směr, odkud přišla. Předává jim holčičku a omlouvá se, že pospíchá na schůzku, odchází.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Policie v akci II (278): Zatoulaná holčička
Policie v akci II (278): Zatoulaná holčička

Policisté toho z holčičky moc nedostanou, je malá, jen říká, jak se jmenuje. Policisté se s holčičkou vydají směrem, odkud měla přijít. Po chvilce, když jdou okolo vchodu do jednoho z domů, právě vychází ze dveří nějaká žena, Marie. Když vidí holčičku, zdraví ji a vyděšeně se ptá policistů, co se stalo. Říká policistům, že se dívenka jmenuje Sýkorová a bydlí s rodiči tady v domě, říká jim i ve kterém bytě. Policisté zvoní u dveří. Otevírá žena v domácím oblečení, Lucie, a když vidí dceru s policisty, vyděšeně dceru objímá a ptá se policistů, co se proboha stalo. Ukáže se, že ji hlídala maminka Lucie, tedy babička, prý s ní byla na hřišti hned vedle domu.

Lucie je vyděšená, co se asi mamince stalo, prosí policisty, jestli by šli s ní. Všichni se urychleně přesouvají na hřiště, kde na lavičce sedí žena, opírá se o opěradlo a má zavřené oči. Lucie zděšeně vykřikne, že to je její maminka a rozeběhne se k ní. Nakonec se ale ukazuje, že Anna jen spala. Policisté Annu poučí, že nemůže zodpovídat za dítě, když se na to necítí, a odjíždějí.

Gang zlodějů

Linku 158 zavolá anonymní oznamovatel, že někdo za bílého dne vykrádá auto. Na parkovišti u sídliště se opravdu nalézá otevřené auto a u něj je hlouček dětí. Některé utečou a zůstanou dva kluci, kteří v autě sedí a hrají si na to, že někam jedou. S policisty komunikují, žádný strach nemají. Auto je jejich táty, je nepojízdné a tak jim dal klíčky, ať si s ním hrají. Nevypadá to, že by kluci lhali, ale přesto s nimi jede hlídka domů, aby vše ověřila. Otec vše potvrzuje, na opravu vraku nemá peníze. Hlídka ho upozorňuje, že auto nestojí na ideálním místě a měl by ho přeparkovat nebo nechat ekologicky zlikvidovat.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Policie v akci II (279): Gnag zlodějů
Policie v akci II (279): Gnag zlodějů

Tyto a další příběhy uvidíte tento týden v Policii v akci.

Dívejte se každý všední den v v 16.50 na Primě.

SLEDUJTE POLICII V AKCI ON-LINE

reklama

reklama