Babička týrá svěřené vnouče!

Policisty zavolala žena, která na ulici napomenula starší ženu, která s sebou měla malou holčičku a nepřiměřeně ji bila.
Bité dítě
Bité dítě
archiv TV Prima

reklama

Policisty zavolala žena, která na ulici napomenula starší ženu, která s sebou měla malou holčičku a nepřiměřeně ji bila. Starší žena mladé odsekla, že jí do toho nic není. Mladé ženě se vztah holčičky a babičky nelíbil a jde za nimi. Policisté přijíždějí do ulice a vidí bitku žen.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bité dítě

Mladá žena nechtěla starší ženu nechat zmizet v paneláku, ta ji ale fyzicky napadla. Ukáže se, že starší žena má dítě v péči, dcera je drogově závislá. Dítě má na rukách a za uchem ale modřiny staršího data. Babička je navíc pod vlivem alkoholu. Policisté kontaktují OSPOD.  Dítěti a mladé ženě přivolávají lékaře, starší žena jí zlomila nos. Žena bude stíhána nejen za napadení, ale nejspíš i za zanedbání péče o svěřené dítě a nejspíš také z týrání.

Dívejte se v pátek 11. května v 16.50 na Primě.

reklama

reklama