Bezdomovec si brání svůj rajón!

Na policejní dispečink se dovolá muž, který oznamuje, že před domem viděl z okna rvačku dvou mužů, kteří se perou u popelnic a křičí na sebe.
Rvačka
Rvačka
archiv TV Prima

reklama

Policejní hlídka vyjíždí na uvedenou adresu, kde u popelnic opravdu vidí dva muže ve rvačce. Očividně jde o bezdomovce. Na první výzvu policie nereagují, a tak je policisté musí od sebe odtrhnout. Jeden přes druhého křičí a očividně jsou oba trochu opilí. Kolem popelnic je nepořádek z vyházených věcí.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Rvačka

Během výslechu se policisté dozvídají, že bezdomovci se poprali kvůli věcem, které vybral jeden z popelnice, ale ten druhý si je nárokuje, jelikož jde o jeho „rajón“ a tedy i obsah popelnic patří jemu, včetně vratných lahví, které byly vedle popelnice a které tam lidé nechávají právě pro něho, aby je mohl vrátit a tím si přilepšit. Druhý bezdomovec se hájí, že tu byl první, a to on všechny věci v popelnici našel, včetně lahví vedle popelnice, a tak náleží přeci jemu. Policisté muže informují o tom, že vše veškerý komunální odpad v popelnicích je majetkem města a že tedy nenáleží ani jednomu z nich a dále policisté pokračují dle zákona.

Dívejte se v pondělí 11. června v 16.50 na Primě

reklama

reklama