Bezdomovec si ustlal v kufru auta!

Policisté na silnici zastavují auto. Chtějí totiž upozornit řidičku na to, že nemá pořádně dovřený kufr.
Nocleh v kufru
Nocleh v kufru
archiv TV Prima

reklama

Policisté na silnici zastavují auto. Chtějí totiž upozornit řidičku na to, že nemá pořádně dovřený kufr. Řidička se na ně usměje a poděkuje jim s tím, že jsou dveře od kufru porouchané a že se jí to stává často. Slibuje, že je dá opravit.

Podá policistům své doklady a upozorní je, že strašně spěchá do práce. Osobní doklady i doklady od auta má v pořádku. Vystoupí, aby se podívala na ten kufr a pořádně ho dovřela, v momentě, kdy ho ale lehce otevře s policisty zjistí, že uvnitř kufru někdo je.

Leží tam muž, podle všeho bezdomovec, je schoulený do klubíčka, vedle sebe má lahev vodky a přestože je vzhůru, vypadá omámeně.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nocleh v kufru - Policie v akci

Žena málem padne do mdlob. Říká, že neměla tušení, že veze někoho v kufru.

Muž vyleze ven, opře se o auto, je opilý, sotva stojí. Stěžuje si na to, že je rozlámaný a nechápe, kde je. Pořád se na to ptá.

Po chvíli z něj vypadne, že se chtěl ohřát, protože byla v noci zima a vlhko, a tak zalezl do auta. Dušuje se, že nic neukradl, že chtěl jen přenocovat.

Dívejte se ve čtvrtek 3. května v 16.50 na Primě.

reklama

reklama