Do banky se blíží podivný muž se sekyrou!

REPRÍZA Je všední den odpoledne. Na tísňovou linku volá muž, že okolo něj právě prošel podivný, zřejmě opilý muž se sekerou a něco si mumlal. Mířil prý směrem k bance.
Muž se sekyrou - Policie v akci
Muž se sekyrou - Policie v akci
archiv TV Prima

reklama

Na místo okamžitě vyráží policejní hlídka. Když dojedou do ulice, kterou oznamovatel označil, vystoupí z auta a začnou hledat. Po chvíli opravdu spatří zarostlého muže, který se kymácí, pokřikuje nějaké nesmysly a mává sekerou.

Policisté se s mužem snaží navázat kontakt, ale není to vůbec jednoduché: muž je opravdu asi opilý, motá se a mluví nesmysly, něco penězích, co uletěly a podobně. Má jihomoravský přízvuk. Kromě toho je očividně bezdomovec. I když má sekeru v ruce, naštěstí není agresivní.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Se sekerou do banky - Policie v akci

Postupně se policistům podaří zabavit mu sekeru. Antonín ale policisty prosí, aby mu na ni dali pozor, že je to to jediné, co má, a že o ni nechce přijít. Postupně uzná, že to, co dělal, nebylo vůbec rozumné a že to neměl dělat. Začíná s policisty komunikovat už trochu smysluplně. Když mu policisté dají dýchnout, nadýchá 1,5 promile. Postupně se začne policistům omlouvat, že to asi přehnal a že se půjde vyspat, jen ať mu tu sekeru pohlídají, že si pro ni zítra přijde, jestli to nevadí.

Dívejte se v úterý 31. července v 16.50 na Primě!

reklama

reklama