Družinářka odmítne vydat dědovi vnuka!

Je všední den odpoledne. Na tísňovou linku volá rozčilená žena, učitelka ve školce, že si jeden prarodič přišel pro dítě úplně opilý, že mu skoro není rozumět a že mu dítě odmítá vydat. Na místo okamžitě vyráží policejní hlídka.
Policie v akci II
Policie v akci II
archiv TV Prima

reklama

Když policisté dorazí na místo, v družině už je čeká družinářka Libuše. V místnosti je také nešťastně vypadající Jaromír a malý chlapeček Matyáš, který si hraje s nějakou hračkou. Libuše policisty vítá a zve je dovnitř. Přísným hlasem říká, že tady ten pán si přišel na poslední chvíli do družiny vyzvednout Matyáška, že ho tedy vidí poprvé v životě, jinak že si chlapce vyzvedává maminka, a že si tedy myslí, že je ten muž opilý, protože mu absolutně není rozumět, a to je jasné, že určitě pil, a že mu chlapce prostě s čistým svědomím nemůže vydat. Má nějakou zodpovědnost a nejde to. Když Libuše mluví, sem tam se v řeči zadrhne. Mluví ale i jinak trochu divně, některé věty moc nedávají smysl.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci II (107) - upoutávka

Jaromír celou dobu smutně stojí v místnosti a neříká nic. Až když se ho policisté ptají, promluví. Mluví opravdu podivně, zadrhává se a občas nemůže najít slovo. Stojí ale rovně a nekymácí se. Když ho policisté požádají, jestli by si mohl dýchnout, bez problémů souhlasí. Nenadýchal nic. Vysvětluje trošku stydlivě policistům, že měl bohužel před pár lety mozkovou mrtvici a že to na něm zanechalo takové stopy, že špatně mluví, ale že se to lepší. Učitelka se dědečkovi omluví a vnuka s ním pustí.

Dívejte se v úterý 4. září v 16.50 na Primě.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!