Holčičce zmizel pes, kterého dostala teprve nedávno!

Katka se vypravila se svým novým domácím mazlíčkem na procházku. Hrozně si to s ním užívá, dostala ho teprve nedávno k narozeninám a je šťastná, že jí dělá společnost.
Kradez psa
Kradez psa
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Když se vrací z procházky, vzpomene si, že ji matka požádala, aby něco málo nakoupila. Katce se nechce vrátit domů a pak jít zpět bez psa, tak ho na chvilku přiváže před obchod a vběhne dovnitř.

Katka netuší, že nedaleko celou situaci pozoruje malá Jitka, velká fanynka všeho živého. Sotva majitelka zvířete do obchodu zapadne, je Jitka u psa. Pejsek je přítulný a děvčeti se hrozně líbí, jednoduše odváže vodítko a zvíře odvede. O to větší šok je to pro Katku, pes před obchodem byl jenom pár minut a najednou se po něm slehla zem.

Uplakaná dívka doběhne domů, kde ji již čeká matka Vlasta a ihned jí popisuje, co se stalo. Katka dokonce na psa volala a hledala ho v okolí, ale nezbyla po něm ani stopa. Matce je dcery hrozně líto, zakročí a přivolává policii.

Ukradený pes - Policie v akci
Ukradený pes - Policie v akci

Do vozu se hlídce hlásí ústředna a oznamuje případ ukradeného psa. Hlídka se ihned vydává k Říhům domů prozkoumat situaci. Uplakané děvče jim popisuje, co se stalo před obchodem a že zvíře bez jediné stopy náhle zmizelo. V tu chvíli však policisty volá ústředna zpět. Je to k nevíře, ale pejsek odpovídající popisu byl před chvílí nahlášen. Ohlásili to rodiče malé Jitky, která přišla domů s pejskem. Tvrdila, že byl opuštěný a jí se moc líbil.

Když Říhovi slyší, že je pes v pořádku, jsou štěstím bez sebe. Policisté se však musí rozjet k řešení případu a nabádají pravé majitelky, aby vyčkaly, než případ došetří. Nakonec tedy vše dobře dopadne. Zvíře se vrací do rukou pravých majitelů.
 

Dívejte se ve středu 18. dubna v 16.50 na Primě.

Reklama
Reklama