Jitka dostává nepříjemné anonymy!

Jitka je už rok po rozchodu, má nového přítele a nic jí nechybí. Jediné, co jí otravuje život jsou anonymy, které dostává do schránky.
Falešný invalida
Falešný invalida
archiv TV Prima

reklama

Jsou sestavené z vystřižených písmen z novin. Většinou v nich stojí, že si na sebe má dát pozor nebo se pořádně dívat kolem sebe, aby se jí nic nestalo. Jitka je na 99% přesvědčená, že dopisy píše její ex, a protože ví, že je neškodný, moc se tím nestresuje a nového přítele tím nezatěžuje.

Dnes ráno po cestě do práce ale našel Jitčin přítel Adam jeden dopis adresovaný Jitce za stěračem autem. Dostal o svou přítelkyni strach, a tak se za ní vrátil domů. Jitka mu všechno popsala a nový přítel zavolal policisty.

Po příjezdu hlídky, na kterou mladý pár čekal před domem, Jitka vysvětlila, že dopisy už dostává několik měsíců, a že je většinou vyhazuje, pár jich ale v kabelce našla, a tak je policistům ukázala. Většinou vypadají stejně, skládají se z vystřižených slov nebo písmen z novin. Jitka hlídku ubezpečila, že si je skoro jistá tím, že to dělá její bývalý přítel, který se doteď nebyl schopný smířit s tím, že ho opustila.

Adam zuřil a prosil policii, aby zasáhla, protože má o svou přítelkyni strach. Přesunuli se k policejnímu vozu a žena policistům nadiktovala nacionále svého bývalého přítele, aby si o něm mohli dohledat potřebné informace. Poté poprosila hlídku, jestli by mohla běžet do práce, že jinak bude mít problém. V tu chvíli si ale u schránek domu všimla dobře známé postavy ex přítele. Jakmile muž svou lásku a policii spatřil, dal se na útěk. Policie ho ale dopadla. Muž byl agresivní a sprostý, tvrdil, že jen rozdával letáky, a že svou bývalou přítelkyni vůbec nechtěl vidět. Žena se šla podívat do schránky a zjistila, že tam přibyl nový dopis. Policie ho zajistila jako důkaz. Muž, který ho tam vhodil, se po chvíli k činu přiznal s tím, že chtěl svou přítelkyni získat zpět, že doufal, že se se k němu vrátí. Policie si ho společně s důkazy odváží s sebou. Ženu s přítelem požádá, aby přišli dát vysvětlení na služebnu v následujících dnech.

Dívejte se v pondělí 25. června v 16.50 na Primě.

reklama

reklama