Kamarádovi do ústavu doručuje drogy dronem!

Muž zavolá policisty s tím, že na procházce se psem našel v křoví (u ústavu pro nezvladatelnou mládež) zamotaný dron na kterém je přivázaný balíček s marihuanou.
Drogy v dronu
Drogy v dronu
archiv TV Prima

reklama

Muž zavolá policisty s tím, že na procházce se psem našel v křoví (u ústavu pro nezvladatelnou mládež) zamotaný dron na kterém je přivázaný balíček s marihuanou. Policisté okamžitě míří na místo. Ve chvíli, kdy přijíždějí, zahlédnou chlapce s ovladačem, který jde směrem k hlášenému křoví. Ve chvíli, kdy je hoch zahlédne, se rozběhne pryč a cestou hodí ovladač dronu do křoví. Policisté chlapce doženou. Chlapec zapírá, prý se jich jen bál. Policisté zazvoní na dům (nebo co to bude), kam hodil ovladač a vezmou si ho.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Drogy v dronu

Chlapec dál zapírá, policisté můžou vyzkoušet ovládání a utvrzují se v tom, že dron a ovladač k sobě patří. Ukazuje se, že chlapec kamarádovi v ústavu takto expeduje drogu. Muž potvrzuje, že hocha vídá pravidelně při procházkách se psem, že měl dron, si ale nevšiml. Mladý hoch je nezletilý, čeká ho ale i tak správní řízení, a hlavně se policisté budou zajímat o jeho „zdroj“.

Dívejte se v pondělí 14. dubna v 16.50 na Primě.

reklama

reklama