Kamarádství je dohnalo až k prodeji kradených věcí!

Strážníky zastaví malý školák. Velmi horlivě jim sděluje, že jeho dva spolužáci kousek za školou prodávají asi kradené věci a že by se tam měli jít rozhodně podívat.
Rukavice - Policie v akci
Rukavice - Policie v akci
archiv TV Prima

reklama

REPRÍZA Když se policisté zeptají, co tu kluci dělají. Petr s Honzou mlží, že nic. Omlouvají se, že už musí jít a chtějí se také vypařit. Honza mlčí a se skloněnou hlavou kouká do země. Petr ho okřikuje. Honza to ale při dalším vyslýchání policistů přizná, že Petr vzal hračky svému bratrovi, protože mu chtěl pomoci. Petr pak nakonec přizná, že tak chtěl vydělal aspoň pět set korun na baseballovou rukavici pro svého kamaráda Honzu. Petr pak strážníkům ještě vysvětlí, že ve škole je nově možné přihlásit se na baseball a jedinou podmínkou je souhlas rodičů a pořízení rukavice. A jelikož rodiče nechtějí Honzovi rukavici pořídit, tak se rozhodl, že prodejem bratrových hraček, o kterém stejně ani neví, že ho má mezi tou spoustou ostatních věcí, na ni vydělá. Potom bude moci chodit na baseball i s Honzou.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci - Rukavice

Honza na celou situaci jen zahanbeně kývá a pak policisty poprosí, že už opravdu musí jít, že na něho bude před školou čekat mamka. Strážníci se tedy vydají i s oběma kluky ke škole, kde už stojí Denisa, maminka Honzy. Když vidí, jak přichází se spolužákem Petrem a policisty, úplně se vyděsí.

Honza jen mlčí a jeho dobrý kamarád se snaží vše znovu vysvětlit. Prosí Denisu, aby Honzovi dovolili na baseball chodit a rukavici mu pořídili. Denise je Honzy líto, ale zároveň se zlobí, že to oba kluci nechali zajít tak daleko, že prodávají věci, které nejsou jejich  že kvůli tomu Petr kradl a že je musí přivádět strážníci. Nakonec ale slíbí, že se u táty přimluví a nějakou rukavici, třeba z druhé ruky pořídí. Od strážníků dostanou kluci ještě pořádné kázání, ale oba jsou šťastní, že mají šanci, že spolu budou po škole chodit hrát baseball.

Dívejte se v pondělí 6. srpna v 16.50 na Primě!

reklama

reklama