Matka nechce vydat dítě rozvedenému otci!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Cizinec chce svou dceru - Policie v akci

reklama

Policejní hlídka má za úkol vyřešit situaci, kdy matka nechce vydat dítě rozvedenému otci. Otec je brazilský státní příslušník. Na základě rozhodnutí českého soudu mají rodiče nařízenu střídavou péči a malá holčička má právě teď odjet s otcem na měsíc do Brazílie. Na místě je už i pracovnice OSPODu. Zjistí se, že matka už v minulosti dělala s vydáním dítěte potíže. Teď tvrdí, že dcera je nemocná a že není schopna cesty.

Cizinec chce svou dceru - Policie v akci
Autor: archiv TV Prima Cizinec chce svou dceru - Policie v akci

U lékaře sice s dcerou byla, ale jde jen o střevní potíže, navíc je evidentní, že matka dceru zmanipulovala  tomu, aby dítě tvrdilo, že je nemocné a nemůže odjet. Otec vyžaduje pouze to, co mu soud přiznal, a chce si dceru odvézt na měsíc do Brazílie. Policie a sociální pracovnice nakonec neshledají, že by tu byly pádné důvody pro to, aby dítě neodjelo. Matce nařídí, aby dítě otci předala. Navíc matku upozorní, že ani lehká viróza není důvodem, aby dítě neodjelo. Pokud cestu dítěti výslovně nezakáže lékař, dcera odjet může.

Dívejte se ve čtvrtek 1. února v 16.50 na Primě!

reklama

reklama