Milenec už nechce být v pozadí!

Je všední den odpoledne. Na tísňovou linku volá nějaký svědek, že před jedním domem v ulici je podivný muž, zřejmě opilý a zcela určitě agresivní a sprejuje na auto.
Milencova pomsta
Milencova pomsta
archiv TV Prima

reklama

Policisté se k muži rozběhnou, aby zjistili, o co tady jde. Když je Karel uvidí, začne na ně křičet, ať se k němu nepřibližují, nebo se nezná. Je opilý, ale určitě ne tak, že by byl nepříčetný, je schopný normálně komunikovat, možná se mu jen trochu plete jazyk. Je zjevně rozčilený i když s policisty komunikuje, neustále volá nějakou Martičku, kde je a ať k němu přijde. Policistům klidně přizná, že na auto sprejoval schválně. Rozhodně ví, čí je, proto to samozřejmě udělal. Je to auto toho hnusnýho hajzla Ondřeje, který si Martičku vůbec nezaslouží, tak se mu prý aspoň takhle pomstil.

Do toho se najednou ozve volání nějakého muže. Je to Ondřej, který se právě vrací z práce domů i se svou ženou Martou. Ondřej nechápe, co se to děje, proč má posprejované auto a co ti policisté řeší, a tak už na dálku volá, co se to děje. To Marta už pochopila, co se děje a nemá z toho radost. Tuší, že tohle bude průšvih, a tak se pomalu loudá za svým manželem.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Milencova pomsta

Ondřej přibíhá k policistům a chrlí ze sebe, že on je majitel toho nabouraného auta a co že se stalo. Kouká do Karlova vozu, zdraví Karla „Dobrý den“ a chladně se ho ptá, co se stalo a proč mu naboural vůz. Odpověď Karla na sebe nenechá dlouho čekat, ten na něj začne rozčileně řvát, že to má za Martičku, protože ji nenechá se rozvést, i když se milují a měli by být spolu. Marta stojí opodál a tváří se, že by tam radši nebyla. Ondřej se jí nevěřícně ptá, jestli toho chlapa zná a opilý Karel odpovídá za ni, že ho zná až moc dobře, že už to spolu táhnou dva roky. Teď dostal vztek i Ondřej. Začne řvát na svou ženu, jestli to je pravda a jestli je ten chlap její milenec.

Marta začne plakat, uklidňovat ho a omlouvat se mu, že on nic nešlo. To se dotkne Karla a chce se s Ondřejem prát. Ten se samozřejmě brání. Nedá se nic dělat, policisté budou muset zasáhnout silou. Marta u toho jen ječí na Karla, ať nechá jejího muže a vypadne. Ondřej se nakonec přestane prát první a policistům se omlouvá, že se nedokázal ovládnout. Karel je stále agresivní, i na policisty, a tak je ve finále spoután a odvezen na služebnu. Marta se snaží lísat k Ondřejovi, ale ten se na ni nechce ani podívat a říká ji, ať ho nechá na pokoji. Odchází někam pryč.

Dívejte se v úterý 15. května v 16.50 na Primě.

reklama

reklama