Místní pobuda opět ztropil scénku!

Roland Kalhous je v obci známá osobnost. Lidé ho označují za místního pobudu, muž často tropí výstupy nebo scénky. Často bývá pod vlivem alkoholu a na kolemjdoucí nevhodně huláká.
Pán si pozná své kolo
Pán si pozná své kolo
archiv TV Prima

reklama

Toho dne se tato kuriózní postava vypravila do obchodu něco nakoupit. Když se konečně ocitne v blízkosti prodejny, zaujme jej kolo přivázané lankem k cyklostojanu. Pozastaví se u něj, zběžně si jej prohlédne a okamžitě ho napadne, že se jedná o bicykl, který mu někdo zhruba před rokem ukradl. Ve svém přesvědčení vše hlásí na policejní ústřednu, která k němu neprodleně vysílá policejní vůz, jenž je zrovna nedaleko.

Když hlídka dochází na místo, ihned na pohled zajímavého Rolanda Kalhouse poznává. Muž jim svědomitě ukazuje kolo, u kterého tvrdí že je jeho a že před rokem hlásil jeho krádež. Dokonce se dušuje, že má ke všemu papíry. Okamžitě jim ukazuje jakýsi zářez v barvě kola, a že se bezpečně jedná o právě jeho, ukradené kolo. Když na něm první den jel, srazil se s ponorkou nebo vzducholodí a ta mu kolo odřela.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Pán si pozná své kolo - Policie v akci

Jak se tak obě strany dohadují, přichází ke kolu Jiřina Burdová s nákupními taškami a překvapeně se ptá, co se stalo. Policisté jí představují Rolanda Kalhouse a jeho podezření, že se jedná o jeho kradené kolo. Žena se z plna hrdla rozesměje nad uvažováním muže a ubezpečuje policisty, že kolo s manželem sama vybírala a může vše doložit. Když se Kalhous chce hádat, Burdová policistům popisuje, že se jedná o zdejšího blázna.

Policisté nabádají zúčastněné, aby spor uzavřeli rovnou na místě. Žena tvrdí, že nemá problém doložit dokumentaci, přesto Kalhous trvá na ověření. Strážníci už sepisují na oba dva dotyčné kontakty s tím, že budou situaci dále řešit, když to náhle zabrumlaný Kalhous celé hodí za hlavu, říká, že je to vlastně jedno a odpotácí se pryč. Pobavená Jiřina Burdová se směje a přitaká si s lidmi kolem obchodu, že zase Kalhous předvedl nevídanou scénku. Policisté nemohou celé situaci uvěřit, tak ji uzavírají a odcházejí zpět do vozu.

Dívejte se v úterý 24. dubna v 16.50 na Primě.

reklama

reklama