Mladík okrádá bývalou přítelkyni o dárky, které jí dal!

Jedoucí policejní autohlídku při běžné kontrolní činnosti zastaví udýchaný mladík s tím, že zrovna viděl krádež jízdního kola.
Nepovedená krádež kola
Nepovedená krádež kola
archiv TV Prima

Jedoucí policejní autohlídku při běžné kontrolní činnosti zastaví udýchaný mladík s tím, že zrovna viděl krádež jízdního kola. Policistům sděluje, že za rohem u stojanů kol je podezřelý mladík, který má velké štípací kleště a pokouší se u jednoho z bicyklů přestřihnout zámek. Policisté ihned vystoupí z auta a popoběhnou za roh budovy. Od stojanů s koly právě odchází mladík s igelitovou taškou, ve které je evidentně nějaký delší předmět. Oznamovatel ho policistům jasně označí jako pachatele, který měl štípací kleště a chtěl odcizit jízdní kolo, a tak ho policisté zastaví a osloví. Mladík nařčený z pokusu o krádež nejprve s hlídkou bez problémů komunikuje, tvrdí, že nic nechtěl odcizit a ani nic neodcizil. Kola jsou ve stojanu a on u sebe žádné kolo nemá, oznamovatel si podle něj tedy, sám neví proč, vymýšlí.

Nepovedená krádež kola - Policie v akci
Nepovedená krádež kola - Policie v akci

Prohlídkou stojanu s koly je nicméně patrné, že jedno kolo, které dle oznamovatele chtěl mladík odcizit, má naštípnutý zámek. A když se pak policisté podezřelého zeptají, co má v igelitové tašce, mladík se taškou (ve které má skutečně velké kleště) po policistech ožene a pokusí se o útěk. Na místo dále přichází žena – majitelka jízdního kola. Když zjišťuje, že má u kola poškozený zámek, hlásí toto rovněž přítomné hlídce. Překvapením pro všechny pak je, že se majitelka kola a neúspěšný zloděj znají, jde o bývalý pár. Vyjde najevo, že si mladík přišel pro kolo, které bývalé přítelkyni daroval ještě v době, kdy byli spolu. Policisté mladíka zadržují a kvůli pokusu o krádež a napadení policistů ho odvážejí na služebnu.

Dívejte se ve středu 25. dubna v 16.50 na Primě.

reklama