Mladý zloděj měl batoh napěchovaný kradenými hračkami!

REPRÍZA Je všední den. Na tísňovou linku policie volá muž, pracovník ostrahy hračkářství, že chytil zloděje při činu a ať okamžitě přijedou.
Mladý zloděj - Policie v akci
Mladý zloděj - Policie v akci
archiv TV Prima

reklama

Když pracovník ostrahy Karel uvidí policisty, hned na ně začne mávat a volat, že tady je. Když přijdou blíž, začne důležitě vysvětlovat, že chytil tady malého zloděje, že má batůžek určitě napěchovaný ukradenými věcmi a že to je za spoustu peněz a že to nejde.

Když se policisté začnou vyptávat Matyáše, co se stalo, potichu říká, že ho to moc mrzí, že prostě ty hračky chtěl mít a maminka mu je nechtěla koupit, tak si je vzal. Říká, že ho to moc mrzí, a asi začne brzy zase plakat. Anna synovi vysvětluje, že tohle ale dělat nemůže, že to je krádež. Do toho hrubě vstupuje Karel a říká, že zloději patří do vězení. Matyáš začne plakat, že do vězení nechce.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ukradene hračky - Policie v akci

Když policisté zkontrolují obsah Matyášova batůžku, jsou docela překvapeni, protože se mu tam povedlo nastrkat poměrně hodně věcí. Anně už je to trapné, omlouvá se a říká, že na Matyáše vůbec v obchodě nedávala pozor, že vybírala dárek pro neteř, a že ji nenapadlo, že Matyáš udělá něco takového.

Dívejte se v úterý 31. července v 16.50 na Primě!

reklama

reklama