Muž chtěl okrást kamaráda, který mu podal pomocnou ruku!

Policejní hlídka dostává hlášení z operační centrály. Podle slov oznamovatelky se v obchodě s elektronikou, na který žena vidí z oken svého bytu, někdo pohybuje, prý to vypadá, jako by si tu někdo svítil baterkou.
Kamarád zloděj
Kamarád zloděj
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

 Je po jedenácté hodině večer a obchod je v tuto dobu už pár hodin zavřený. Policisté vyrážejí na místo, vše skutečně vše odpovídá popsané situaci. Policisté zkoušejí dveře obchodu, které jsou zamčené. Po zabušení na dveře a výzvě se dveře otevřou a v nich stojí nervózní muž.

Muž nejdříve tvrdí, že je v obchodě, protože zde pracuje a něco prý zapomněl dodělat. Když se policisté ptají, proč si tu svítí baterkou, nedokáže věrohodně odpovědět, odpovídá zmatené nesmysly, poté tvrdí, že si tu jen něco zapomněl a nechtěl svítit, aby nevzbudil pozornost. Pozornost policistů upoutá jeho batoh, který je nacpaný drahou elektronikou.

Kamarád zloděj - Policie v akci
Kamarád zloděj - Policie v akci

Policisté kontaktují majitele obchodu, který po chvíli dorazí na místo. Majitel je velice překvapen - muže poznává, jedná se o jeho blízkého kamaráda, kterého prý už před poměrně dlouhou dobou zaměstnal jako prodavače, aby mu pomohl v situaci, kdy kamarád přišel o práci. V poslední době spolu ale měli řadu konfliktů kvůli porušování pracovní kázně. Po ostré hádce majitel svého kamaráda na hodinu vyhodil. Vyhozený muž měl u sebe klíče od obchodu a znal i postup, kterým se vypíná alarm. Majitele obchodu po vyhazovu vůbec nenapadlo, že by se mu kamarád chtěl mstít. Ten se ale ještě tutéž noc do obchodu vypravil, aby si ztrátu zaměstnání i osobní urážku, za kterou vyhazov považoval, kompenzoval krádeží drahé elektroniky. Majitel je celou záležitostí zdrcený, chtěl prý totiž celou věc urovnat a kamarádovi ještě dát šanci.  Zadržený pachatel je odvezen na stanici.

Dívejte se v pondělí 16. dubna v 16.50 na Primě.

Reklama
Reklama