Muž neustále udává souseda za smyšlené trestné činy!

Na linku 158 volá pan Pavlík, že soused má před domem kradené auto, neustále vozy mění, má jich prý někdy i několik najednou, auta jsou podle oznamovatele určitě kradená.
Bláznivý oznamovatel - Policie v akci
Bláznivý oznamovatel - Policie v akci
archiv TV Prima

reklama

REPRÍZA Policie přijíždí na místo, kde pan Lebeda – údajný zloděj aut – právě leští auto před svým domem. Když přijede policie, vypráví policistům, že pan Pavlík neustále ztěžuje jeho život udáními, která jsou naprosto nesmyslná a vykonstruovaná. V evidencích je několik oznámení na pana Lebedu, ale žádné se nikdy nezakládalo na pravdě. Když policie vše prověří a nezjistí žádný problém, vyjde z domu oznamovatel pan Pavlík, začne častovat jak pana Lebedu, tak i policisty nadávkami. Je značně opilý a i přes výzvy policie, aby se zklidnil, pokračuje ve slovních útocích. Policisté ho nakonec zajistí a odvezou na služebnu.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Bláznivý oznamovatel - Policie v akci

Dívejte se v pondělí 6. srpna v 16.50 na Primě!

reklama

reklama