Muž pozná v bezdomovci spolužáka ze základní školy!

Na policii volá muž, který si stěžuje, že již několikátý den před jejich domem přespávají bezdomovci v nepojízdném autě.
Nepojízdné auto - Policie v akci
Nepojízdné auto - Policie v akci
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

REPRÍZA Chce, aby je přijeli policisté vyhnat a také zajistili odtah nepojízdného vraku, který hyzdí jejich ulici již několik měsíců. Hlídka přijíždí na uvedenou adresu. Opravdu před domem stojí auto, na první pohled nepojízdné a uvnitř se nachází spící člověk.

Před domem stojí muž, Karel Závada, který přistupuje k policistům a informuje je o stavu věci. Že se v noci přespává v autě bezdomovec a ještě k tomu i auto je vlastně vrak a mělo by být zlikvidováno.

Policie v akci - Nepojízdné auto
Policie v akci - Nepojízdné auto

Policisté nejprve vzbudí spícího muže v autě a následně jej legitimují. Zjistí, že se jedná o Pavla Čecha. Když slyší toto jméno Karel, začne se o bezdomovce zajímat. Pod zarostlou tváří poznává svého spolužáka ze základní školy. Dává se s ním do řeči a ten mu vyjeví svůj příběh, jak se stal bezdomovcem.

Policisté bezdomovce Pavla informují a pravidlech a nařízeních ohledně přespávání v autě, kterého není vlastníkem. Karel úplně obrátí, když zjistí, že jde o jeho spolužáka Pavla a rád by mu nějak pomohl. Nabízí mu, že se může jít k němu domů alespoň osprchovat a že si pak mohou promluvit třeba i o nějaké práci, ale nejdřív by měl nastoupit o léčebny. Také zde dochází k diskuzi nad vrakem auta. Policisté postupují dle zákona a předpisů.

Dívejte se ve čtvrtek 9. srpna v 16.50 na Primě!

Reklama
Reklama