Muž přespal díky svým vtipným kamarádům v pytli!

V ranních hodinách si řidička všimne na kraji málo frekventované silnice podivného pytle. Zdá se jí, že se hýbe. Zavolá tedy policii a čeká v autě.
Podivný pytel - Policie v akci
Podivný pytel - Policie v akci
archiv TV Prima

reklama

V ranních hodinách si řidička všimne na kraji málo frekventované silnice podivného pytle. Zdá se jí, že se hýbe. Zavolá tedy policii a čeká v autě. Po příjezdu policisté zjistí, že v pytli přespává muž. Právě se probouzí, je dezorientovaný, nic nechápe, zřejmě je podchlazený. Na místo je proto přivolána záchranná služba.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Podivný pytel - Policie v akci

Nedaleko se navíc pohybuje vozidlo se dvěma muži, kteří se poté, co je spatří hlídka, pokusí ujet. Po dopadení policistům přiznají, že muže v pytli znají, všichni spolu popíjeli na oslavě a oběma se zdálo vtipné jejich namol opilého známého zabalit do pytle a odvézt pryč. Ráno po vystřízlivění se ho rozjeli hledat. Oba muže proto policisté odvezou na služebnu.

Dívejte se v úterý 3. dubna v 16.50 na Primě.

reklama

reklama