Muž přivolal na tantrickou masérku policii!

Starší muž si objednal masáž. Domníval se, že je thajská. Už to, že dívka není Thajka se mu nelíbilo, ale, když už byl na místě….
Nechtěná Tantra
Nechtěná Tantra
archiv TV Prima

Starší muž si objednal masáž. Domníval se, že je thajská. Už to, že dívka není Thajka se mu nelíbilo, ale, když už byl na místě…. Po chvíli masírování, které se mu líbilo, se ho dívka dotkla na intimních partiích. To akurátního muže rozohnilo a po hádce s recepční chtěl zpět své peníze. Ženy mu je odmítají dát, tvrdí, že je to mužova chyba, že si spletl thajskou a tantrickou masáž. Postarší muž vůbec neví, že něco takového existuje, považuje to za prostituci a přivolá policii.

Nechtěná Tantra - Policie v akci
Nechtěná Tantra - Policie v akci

Požaduje vrácení peněz a ohání se tím, že něco takového určitě není ani legální. Po ostré hádce, kdy starší muž nazývá masérku šlapkou a recepční kuplířkou, policisté obě strany uklidňují, muž nemá na vrácení peněz nárok, ale muž si stojí za svým… Policisté kontrolují internetové stránky salónu, které hovoří jasně o tantrické masáži. Navrhují, aby se strany nějak dohodly a nehnaly věc přes právníky. Recepční nakonec navrhne smírčí krok, nabídne muži vrácení poloviny peněz. Starší muž to s nelibostí přijme, ale policistům dál vyčítá, že podporují prostituci. Naštvaný přesto odchází

Dívejte se ve středu 25. dubna v 16.50 na Primě.

reklama