Muž si ve fitku fotí ženy bez jejich vědomí!

Majitelka fitka volá policisty, má podezření, že jeden z mužů si nenápadně fotí ženy. Muže pozoruje už delší dobu.
Fotky z fitka - Policie v akci
Fotky z fitka - Policie v akci
archiv TV Prima

reklama

REPRÍZA Vypadá to, že si hledá něco v mobilu, ale je znát, že pozoruje ženy před sebou. Už se stalo, že si toho všimly i ony a ptaly se ho, zda je fotí. Muž se ale tvrdě ohradil a ženy urážel. Dnes je ve fitku znova a majitelka už toho má dost. Policisté přijedou na místo a muže vyzvou, aby jim ukázal fotky v mobilu. Skutečně na nich má ženu, která před ním právě cvičí, i z poměrně detailních záběrů určitých partií.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Fotky z fitka - Policie v akci

Žena, která to celé slyší se naštve a chce, aby to muž musel ještě před ní smazat. Muž se ohání, že je to jeho vlastnictví a že nemají právo jej do mazání nutit. Pod nátlakem nakonec fotky smaže a bez pout dobrovolně odchází z fitka pryč, vysvětlení a zápis proběhnou na místě, muži je doporučeno do fitka se nevracet.

Dívejte se ve čtvrtek 30. srpna v 16.50 na Primě.

reklama

reklama