Muž ve svém podniku zřejmě podává nekolkovaný alkohol!

Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nekolkovaný alkohol - Policie v akci

reklama

Policie je přivolaná do baru, kde host odmítá zaplatit podle něho předraženou útratu. Barman a současně majitel baru udává, že muž vše vypil, a ještě hostil společnost na baru. Muž však sumu odmítá, upozorňuje policisty, že baru chybí označení EET a barman údajně nemarkuje, působí tak jako klasický stěžovatel. Policisty upozorní, že se v baru nalévá nekolkovaný alkohol.

Nekolkovaný alkohol - Policie v akci
Autor: archiv TV Prima Nekolkovaný alkohol - Policie v akci

Policisté se proto rozhodnou bar zkontrolovat. Barman předloží nabývací doklady k alkoholu, policisté si ověří IČO a zjistí, že činnost je zastavena. Navíc skutečně najdou několik nekolkovaných lahví. Podnik uzavřou a majitele odvážejí na výslech.

Dívejte se v pátek 2. února v 16.50 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!