Může za to divočák!

REPRÍZA Policie je přivolána k případu poškození cizího majetku a nepovoleného vniknutí na pozemek a zahradu paní Neklanové.
Může za to divočák - Policie v akci
Může za to divočák - Policie v akci
archiv TV Prima

reklama

Manželé vysvětlují policistům, že pachatel utekl a že jsou s manželkou v pořádku, nic se jim nestalo. Přijeli zkontrolovat zahrádku, ale když vstoupili na pozemek, nestačili se divit. Vzácné květiny, keře a byliny byly rozryté, trávník zpřeházený a přeoraný. Pan Neklan opatrně obešel chatu, aby se podíval, jestli je vše na svém místě a zjistil, že je vše kromě zahrady v pořádku.

Může za to divočák - Policie v akci
Autor: archiv TV Prima Může za to divočák - Policie v akci

Po chvíli prochází kolem domu myslivec, který se směje a pokřikuje na manžele Neklanovy, že je jednoduše navštívilo divoké prase, a protože mají kompost a prase je labužník, tak cítilo shnilé ovoce i na dálku a vloupalo se k nim na pozemek. Paní Neklanová se s ním začne hádat a trvá na svém, že škoda bude uhrazena právě mysliveckým sdružením, protože to oni můžou za to, že jsou prasata všude i mimo les. Myslivci je mají střílet a ne “chlastat na posedech”.

 

Konflikt mezi myslivcem a paní Neklanovou se vyřeší, když najde policie obrovskou díru v jejich plotě. Podle zákona má vlastník pozemku povinnost dostatečně svůj majetek ohraničit a pokud tak neučinil, tak tím dal jen volný průchod nezvánému hostu – divokému praseti.

Dívejte se v úterý 24. července v 16.50 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!