Na stavebním úřadě byl nabízen úplatek!

Policie jede na stavební úřad, kde měl být nabízen úplatek. Mělo jít o peníze v obálce, které nabízel muž úřednici, když mu dovolí stavět i na části jeho pozemku, kde se stavět nesmí.
Neúplatní - Policie v akci
Neúplatní - Policie v akci
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Poté, co kolegyně úřednice (nevystupuje) zavolá na policii, chce muž i s obálkou odejít. Na chodbě vidí policisty, rychle zahne na záchod a zamkne se v kabině. Policie chce, aby otevřel, ale muž přes dveře říká, že nemůže a že až to dodělá. Policie čeká a po nějaké době, kdy jim mezitím úřednice vysvětlí situaci, muž otvírá a dělá, jako že nic. Obálku jako důkaz u sebe nemá.

Policie v akci - Neúplatní
Policie v akci - Neúplatní

Jeden z policistů najde obálku v nádržce (za záchodem). Letmo otevře a vidí štos pětistovek (50 000 Kč nebo i víc – pozemek byl drahý, stojí mu to za to). Muž tvrdí, že to není jeho. Policista tedy říká, že peníze zabaví jako nalezené (a tedy se jich muž zříká), ale i tak muže obviní z uplácení. Muž je rozzloben, nepřiznává se, ale mluví už jen k úřednici, že chtěl jen stavět na pozemku, který draze koupil a úřednici nadává, že teď začala válku atd. atd. Policisté muže odvážejí na stanici.

Dívejte se ve středu 7. března v 16.50 na Primě!

Reklama
Reklama