Na úřadě se strhla bitka o židli!

Je všední den. Na tísňovou linku volá mladá žena, Irena, že nějací lidé právě napadli na chodbě městského úřadu jednu její známou. Na místo okamžitě vyráží policejní hlídka.
Spor o židličku
Spor o židličku
archiv TV Prima

reklama

Když policisté dorazí na místo, spatří čtyři lidi, jak do sebe strkají a nadávají si. Když se do toho policisté vloží, strkanice nepřestává a všichni navíc najednou začnou na policisty křičet svou verzi pravdy. Regina útočí na Kateřinu, ta se snaží bránit. Regině pomáhá ještě její manžel Jaroslav, ale jen tak trochu, Regina je nejagresivnější. Kateřina se ale rozhodně nechce nechat. Strkají do sebe, mlátí se kabelkami. Irena vypadá, že je do situace nejméně zatažená a říká, že když sem před chvilkou přišla, a ti dva (Regina a Jaroslav) strkali do její známé, tak raději zavolala policisty. Ale prý neví, o co jde.

Když se policistům podaří od sebe peroucí se Reginu a Kateřinu oddělit, začnou zjišťovat, co se stalo. Regina vykřikuje na celé kolo (a Jaroslav ji stejně tak nahlas přizvukuje), že je to škandál, jak se ta žába chová ke starším lidem. Hanba, hanba! Zatknout by ji měli!

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Spor o židličku

Kateřina si to ale nechce nechat líbit. Rozčileně policistům říká, že jsou ti dva (Regina a Jaroslav) úplní agresivní blázni. Že si v klidu čekala na smluvenou schůzku s úřednicí, když jí najednou ta ženská začala podtrhávat židli, na které seděla. Rozhořčeně dodává, že se samozřejmě začala bránit. Jak je ještě vzteklá, najednou židličku popadne a rozhodně se na ni posadí. To se ale Regině vůbec nelíbí a začne vykřikovat, že ta ženská nemá stud, nechat postávat ubohého invalidu, a začne se s ní o židličku přetahovat. Jaroslav jí pomáhá. Policisté je od sebe musí oddělit, a ještě i zabavit židličku, protože jinak se ji každý z nich stále snaží ukořistit. Irena Kateřinu nabádá, aby se chovala rozumně, že moudřejší ustoupí. Kateřina uznává, že má pravdu a přestává se hádat. Policisté konečně mohou všechny v klidu legitimovat a zjistit, co se stalo. Nikdo naštěstí nebyl zraněn.

Už klidná Kateřina vysvětluje, že ji to prostě naštvalo z principu, že ten chlap vůbec nevypadá jako invalida, a hlavně na ni jeho žena začala okamžitě útočit. Regina se pořád dotčená a říká, že ta holka neměla co sedět na jediné židličce, když kdykoliv měl přijít nějaký invalida. Když se Kateřina ptá, kde tedy má Jaroslav průkaz ZTP, Regina je uražená, že nic takového nemají, protože ti strašní úředníci mu to nedali, ale že je cukrovkář a má nemocnou nohu a basta. Pak říká Jaroslavovi, že tady nebudou a že si tu svou věc přijdou vyřešit jindy, když tu budou jen slušně vychovaní lidé. Jaroslav s ní souhlasí a oba dva odcházejí. Už úplně klidná Kateřina se policistům omlouvá, že se nechala unést. Policisté odjíždějí.

Věc poté řešila přestupková komise na tom samém úřadě a Regina s Jaroslavem dostali pokutu několik set korun za přestupek proti občanskému soužití.

Dívejte se ve středu 5. září v 16.50 na Primě.

reklama

reklama