Nastříkal ocet do elektrického rozvaděče, aby se ochránil před západními mocnostmi!

Je všední den dopoledne. Na tísňovou linku volá žena, Eva, a říká, že někdo nastříkal nějakou kapalinu, asi ocet, do elektrického rozvaděče, a že to působí jak nějaká sabotáž. Na místo okamžitě vyráží policejní hlídka.
Muž s octem
Muž s octem
archiv TV Prima

reklama

Když policisté dorazí na místo, Eva je vítá před barákem. Vede je dovnitř a popisuje, že si šla pro něco do sklepa, když na chodbě ucítila strašný pach octa a pak zjistila, že je otevřený elektrický rozvaděč. Když do něj nakoukla, zjistila prý, že je vnitřek celý politý asi octem. Ukazuje jim rozvaděč a je to tak. Eva dál policistům říká, že tomu moc nerozumí, ale že jí to přišlo jako nějaká sabotáž, že to přece může nějak chemicky reagovat s elektřinou, že ocet je kyselina. Vypadá znepokojeně. Když se jí policisté ptají, jestli někoho neviděla nebo jestli netuší, kdo to mohl udělat, Eva si zhluboka povzdechne a řekne, že má takové podezření. Že v domě bydlí soused, jistý pan Kašpárek, a ten je takový hodně zvláštní, pořád mluví něco o nějakém spiknutí mocností a nedávno ho viděla, jak sprejuje ocet na chodník před barákem. Může to být ale náhoda, nechtěla by prý někoho jen tak obvinit. Když se policisté zeptají, kde bydlí, Eva jim říká patro a číslo bytu, ale prý tam s nimi nepůjde.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Muž s octem

Policisté zvoní u dveří a po chvilce jim Antonín otevře. Z bytu je cítit ocet. Hned za dveřmi je položeno několik lahví s octem a rozprašovač. Když se ho policisté na rozvaděč ptají, přiznává, že to udělal, ale že to udělal pro dobro všech lidí v domě. Popisuje policistům, že ten ocet tam nastříkal kvůli prachu, aby nezačal hořet. Prý ocet rozstříkal i po domě, aby všechny ochránil před tou chemií, co padá z letadel. Strašně zaujatě vysvětluje policistům, že ty bílé čáry, co se objevují na nebi za letadly, jsou jedy, které na nás rozprašují západní mocnosti, abychom se tolik nerozmnožovali. To, co mu policisté říkají, Antonín moc neposlouchá, jen si stále mele to svoje. Nijak se jim ale neprotiví, když ho požádají o doklady, klidně jim je ukáže. Odmítá ale uznat, že udělal něco špatně, že vnikl do elektrického rozvaděče, kam smí jen odborníci, a ještě tam rozstřikoval tekutinu.

To už přichází Eva, která je očividně na Antonína delší dobu rozčílená. Vyštěkává na něj, ať už proboha do těch svých bláznivin nezatahuje ostatní lidi z domu, že to není poprvé, co ten smrad z octa musejí všichni čuchat, ale že to tentokrát už přehnal. Antonín je dotčený, říká jí, že by měli být spíš všichni vděční, když je chrání před těmi jedy z letadel.

Policisté Antonína informují, že se zřejmě dopustil přestupku, a v tom případě bude předvolán k přestupkové komisi. Antonín jim říká, že klidně, že tam třeba někdo pochopí, že nedělá nic špatně. Policisté odjíždějí.

Dívejte se v pátek 7. září v 16.50 na Primě.

reklama

reklama