Není radno naštvat sestry!

Na tísňovou linku volá nějaký muž, že na ulici před nádražím útočí dvě ženy na nějakého muže a že to s ním nevypadá úplně dobře.
Dívčí válka
Dívčí válka
archiv TV Prima

reklama

Na tísňovou linku volá nějaký muž, že na ulici před nádražím útočí dvě ženy na nějakého muže a že to s ním nevypadá úplně dobře. Na místo vyráží policejní hlídka. Když dorazí k nádraží, vidí, že oznamovatel si vůbec nevymýšlel: jedna žena velice agresivně strká do nějakého muže a evidentně mu nadává; vedle ní stojí další žena a také si přisazuje, občas muže přetáhne kabelkou. Strkající žena je Irena, kabelku má v ruce její sestra Sylva a napadený muž se jmenuje Tomáš.

Policisté vystoupí z auta a jdou situaci řešit. Když je Tomáš vidí, okamžitě začne volat, ať mu sakra pomůžou, jinak že ho ty fúrie rozsápou nebo co. Sylva, když to slyší a uvidí policii, okamžitě s mlácením kabelkou přestane, ale na Irenu to žádný velký vliv nemá, je v ráži a policie je jí úplně ukradená. Dál do Tomáše strká, mlátí ho a nadává mu do podvodníků a lhářů. Když se ji policisté pokusí v dalším agresivním jednání zabránit, nechce jim to dovolit, až po chvilce se nechá trochu uklidnit a od své oběti odtrhnout.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Dívčí válka - Policie v akci

Tomáš prudce oddechuje a policistům děkuje, že mu pomohli, že neví, co to do těch šílených krav vjelo. To samozřejmě situaci nepomáhá, v Ireně se opět zvedne adrenalin a začne mu nadávky oplácet. Ječí na něj, co si to dovoluje, že moc dobře ví, co udělal, že z její sestry udělal blbce. Do toho začne Sylva fňukat a ptát se Tomáše, jak jí to mohl udělat, že se tak snažila a udělala pro něj úplně všechno a že si myslela, že ji miluje. Na to Tomáš odsekává, že to se teda dost spletla, a že nechápe, že to nepoznala.

Tomášovo uštěpačné chování nenechává Irenu chladnou, a zatímco Sylva pláče, Irena si chce Tomáše opět podat. Tentokrát se to bez zásahu policistů neobejde, Irena na Tomáše bude útočit tak dlouho, dokud jí policisté nenasadí pouta. Jakmile je bezpečně v poutech, Tomáš se začne ohmatávat a stěžovat si, že mu ty dvě agresorky určitě něco udělaly a že chce doktora. Policisté proto zavolají záchrannou službu a agresivní sestra končí na policii. Za výtržnost čekalo Irenu ve zkráceném řízení sto hodin veřejně prospěšných prací, Tomášovi ošetřující lékař našel jen několik pohmožděnin.

Dívejte se v pondělí 23. dubna v 16.50 na Primě.

reklama

reklama