Nesplacené dluhy podstatou sporu!

REPRÍZA Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Nesplacené dluhy - Policie v akci

reklama

V pondělí odpoledne policisty z oddělení hlídkové služby (čtvrtého policejního obvodu na Novopetrovické ulici v Praze 10) zastavila oznamovatelka, která je požádala o pomoc. Byla totiž na ulici spolu se svým přítelem napadena dvěma muži. Ti měli z místa odjet svým vozidlem směrem k Jakobiho ulici. Tam je policisté také vypátrali a začali s nimi řešit okolnosti údajného napadení.

Sáčky s marihuanou

Při tom zjistili, že muži mají ve vozidle plynovou pistoli a schovávají v něm i sáčky s marihuanou. Jak se později ukázalo, jednalo se o více než 22 gramů. Oba podezřelí muži (34 let a 23 let) byli předáni kriminalistům pro podezření ze spáchání trestného činu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu. Policisté se budou zabývat i okolnostmi napadení, při kterém nebyl nikdo zraněn, a bylo přestupkového charakteru. Všichni čtyři aktéři se navíc znali a podstatou sporu byly nesplacené dluhy.

Dívejte se v pátek 22. prosince v 16.50 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!