Nové díly Policie v akci: Auto, co jelo samo, opilá matka nebo falešný exekutor… To a mnohem víc od pondělí na Primě

Na televizních obrazovkách se 1. 11. v 16:50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.
Policie v akci IV (144) - Auto, co jelo samo
Policie v akci IV (144) - Auto, co jelo samo

reklama

Také v tomto týdnu se Policie v akci bude muset postavit k mnoha případům. Jak si poradí s přestupky i trestnými činy? Zde malá ochutnávka:

Auto, co jelo samo

Hlídka 105 je přivolána ve večerních hodinách k případu, kdy paní nabouralo auto bez řidiče. Hlídka dorazí na místo a opravdu: auto, které bouralo nemá řidiče. Parkovalo před garáží v mírném kopečku a paní jela po silnici, když do ní auto vrazilo. Neviděla ani žádného řidiče, který by z místa utíkal.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (144) - Auto, co jelo samo

Hlídka nechá dispečink prověřit majitele podle SPZ. Ale ještě než dostanou odpověď, přibíhá pán a ptá se, co se děje. Auto je jeho a on neví, co se stalo. Odpověď na záhadu je ale jednoduchá, pán zaparkoval, auto nezajistil – nedal ruční brzdu – a auto samovolně zacouvalo do vozovky. Pán je ale za nehodu odpovědný, i když neřídil, a náklady na opravu půjdou za ním. Je z toho velmi rozčarovaný.

Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Dívejte se na Policii v akci každý všední den v 16:50 na Primě nebo on-line na iPrima.cz:

reklama

reklama