Nové díly Policie v akci: Neplánovaný výlet, manželé, poslední kapka pro sousedské vztahy... To a m nohem víc od pondělí na Primě

Na televizní obrazovky se 6. 9. v 16:50 vracejí další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.
Policie v akci IV (119) - Výlet
Policie v akci IV (119) - Výlet

reklama

Policie v akci nikdy nespí. A má neustále co k řešení. Sousedské spory, manželské hádky i případy, které souvisejí s duševním zdravím. Jak se rozhodnout během minuty a udělat jediné správné rozhodnutí? Sledujte už od pondělí na Primě. Zde malá ochutnávka toho, na co se můžete těšit.

Výlet

Na linku 158 oznámil pan Dočkal, že se nachází v Praze na výletě a ztratil se, zná jen jméno ulice. Linka jede na uvedené místo. Policisté najdou mladíka, který sedí na chodníku a hlídce říká, že chce jet do Pardubic na závody koní a neví jak. Nakonec prosí policisty, aby jej do Pardubic odvezli. Muž policistům poté sděluje, že se jmenuje Honza Dočkal, a uvádí dokonce i to, v jakém dni se narodil a že mu je 29 let. Policisté o veškerých informacích podávají hlášení operačnímu středisku, kdy operační důstojník dotazem do evidencí zjišťuje, že se jedná o občana, který by dle evidence obyvatel měl mít omezenou svéprávnost a rovněž dle evidencí jeho opatrovníkem je jeho bratr pan Petr Dočkal. Přes operační středisko jsou policisté vyrozuměni o tom, že ještě bude provedeno šetření v evidencích, a tak policisté mají vyčkat na místě na další rozhodnutí ve věci. Policisté nemají kam spěchat.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (119) - Výlet

Muž není nijak agresivní, ale chová se jako malé dítě. Policistům po chvíli sděluje, že by si chtěl sednout do služebního vozu a chtěl by, aby zapnuli majáky. Policisté se krátce poradí, ale nevidí v tom nic špatného. Muž není agresivní, evidentně je rozumově jinde, a tak přání muže vyplní.

Muž je hodný, stále sděluje, že má rád koně a jednou by chtěl být jízdním policistou. Po nějaké době policista opět zkontaktuje operační středisko s tím, že došlo ke zkontaktování opatrovníka muže, jeho bratra a ten bydlí nedaleko. Pro svého bratra si dojde. Policisté mají vyčkat na místě.

Po chvíli na místo přibíhá bratr muže, jeho opatrovník. Muž si svého bratra přebírá a policistům se omlouvá za celou situaci.

Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Dívejte se na Policii v akci každý všední den v 16:50 na Primě nebo on-line na iPrima.cz:

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!