Nové díly Policie v akci: Nezdárná dcera, brutální spoluvězeň, nahatý a nezaměstnaný... To a mnohem víc od pondělí na Primě

Na televizních obrazovkách se 29. 11. v 16.50 objeví další premiérové díly Policie v akci. Sledujte příběhy plné policejních zásahů i napětí. Každý všední den. Na Primě.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (151) - upoutávka

reklama

Také v tomto týdnu se Policie v akci bude muset postavit k mnoha případům. Jak si poradí s přestupky i trestnými činy? Zde malá ochutnávka:

Nahatý a nezaměstnaný

Na tísňovou linku telefonují lidé, že na ulici pobíhá nějaký podivně mumlající, skoro nahý chlap a je asi opilý. Policisté jedou na místo a po chvíli potkají Jiřího. Když ho policisté osloví, hned jim začne vztekle a rozčileně vyprávět, že ho o vše obral jeho šéf. Takhle nahatého a bez jeho osobních věcí ho sem prý přivezl a že to je hrozné, že ho prostě dovezl sem, kde to vůbec nezná. Záchranku nechce, hlavně prý chce svoje věci, které mu zůstaly u šéfa.

Podívejte se na exkluzivní ukázku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Policie v akci IV (156) - Nahatý a nezaměstnaný

Policisté muže nakládají a vezou ho na adresu jeho zaměstnavatele, cestou jim Jiří rozčileně vypráví, jak je jeho šéf hrozný, že jako zaměstnanci snad nedostávají ani minimální mzdu, neproplácejí jim přesčasy, že to je novodobé otroctví. Když policisté s Jiřím dorazí na místo, zvoní u firmy a přichází jim otevřít Václav, šéf Jiřího. Když vidí policisty, je překvapený, ale překvapení mu z tváře zmizí, když vidí Jiřího, to jen zakroutí (ne)chápavě hlavou. Zve klidným a sympatickým hlasem policisty dál, do své kanceláře, i s Jiřím, který je vzteklý a neustále Václava slovně inzultuje, ten se ani nebrání, jen nad ním neustále kroutí hlavou. Jiří zmlkne, až když mu to řeknou důrazně policisté. Když se konečně dostane ke slovu Václav, vypráví policistům trochu jiný příběh, zatímco ho Jiří vztekle přerušuje a snaží se ho přehlušit. Říká, že Jiří dnes přišel do práce opilý, byl agresivní na jednoho svého kolegu, navíc opilost u něj nebyla poprvé. Potuloval se po dílně sice už převlečený do pracovní kombinézy, ale jen se motal a nebyl pořádně schopen cokoli smysluplného dělat. Václav mu prý nabídl, že ho odveze domů a následující den to nějak vyřeší. Jenže cestou Jiří na svého šéfa sprostě křičel. Muži se pohádali. Na jedné křižovatce prý Jiří dokonce vztekle vystoupil z auta, svlékl si firemní pracovní kombinézu, mrsknul ji po autě a prostě odešel. Václav policistům kombinézu ukazuje, prý ji sebral, vrátil se do práce a zatím si ji nechal v kanceláři. Jiří se stále vzteká, poukazuje na doklady, Václav říká, že mu je samozřejmě donese z šatny společně s jeho civilním oblečením, že to není problém. Když Jiří vidí, že policisté už nejsou na jeho straně, začne se strašně vztekat a trvá si na svém, je agresivní i na policisty, až musí být zpacifikován. Policisté odvážejí Jiřího na záchytku, ale ještě předtím dostává pouta.

Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Příběhy z každodenní policejní praxe, ať už se jedná o drobné přestupky, ale i větší konflikty nebo podezření z trestných činů, přináší divákům pořad Policie v akci. Některé případy mohou sloužit jako varování, jak se nenechat podvést, i jako návod na to, v jakých situacích se na muže zákona obrátit. Jiné příběhy vyvolávají úsměv. Jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu.

Dívejte se na Policii v akci každý všední den v 16:50 na Primě nebo on-line na iPrima.cz:

reklama

reklama